Reklama

Nie odejdzie z "Chirurgów"

Mimo wielu spekulacji amerykańskich mediów Patrick Dempsey zapewnił, że nie ma zamiaru opuścić serialu "Chirurdzy", w którym gra jednego z głównych bohaterów. Ważnym powodem pozostania w popularnej serii jest strach aktora przed... brakiem pracy.

Dempsey w rozmowie z amerykańskimi mediami przyznał, że również do niego docierają informacje o kryzysie.

"Człowiek czyta, że tak trudno o pracę i sam zaczyna w to wszystko wierzyć. Poza tym widzę, że inni aktorzy, którzy grali kiedyś w bardzo popularnych serialach, teraz mają trudności w znalezieniu zatrudnienia" - powiedział 46-letni gwiazdor.

W "Chirurgach" artysta zostaje też dlatego, że współpraca z innymi aktorami na planie układa mu się znakomicie, a do pracy jeździ z przyjemnością, a nie z przymusu.

Reklama

"Wszyscy świetnie się rozumiemy. Poza tym nasz serial cieszy się wielkim zainteresowaniem. Jesteśmy chętnie oglądani, więc nie ma żadnego powodu, dla którego miałbym opuścić 'Chirurgów'" - dodał.

Dempsey doskonale pamięta czas, w którym nie mógł nigdzie znaleźć zatrudnienia.

"Miałem wtedy mnóstwo problemów i nie chcę do takiej sytuacji dopuścić po raz kolejny. Poza tym teraz nie mogę narzekać na swoją gażę i byłbym naprawdę głupi, gdybym zerwał kontrakt" - przyznał.

Serial "Chirurdzy" jest przebojem amerykańskiej telewizji. We wrześniu rozpoczęły się zdjęcia do 9. sezonu tej produkcji.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Patrick Dempsey

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy