Reklama

Natasza Urbańska: Ta strata wciąż boli

Wciąż ktoś ją za coś krytykuje. Tym bardziej docenia kogoś, kto okazał jej wielką dobroć.

Wciąż bardzo przeżywa tę stratę. Bo dla Nataszy Urbańskiej (37 l.) wiadomość o śmierci Niny Andrycz mimo wszystko była zaskoczeniem. - Natasza doskonale wiedziała, że pani Nina choruje, że jest coraz słabsza. Ale miała nadzieję, że to jeszcze nie jest jej czas... - zdradza przyjaciółka pani Nataszy.

Dziś, prawie dwa miesiące od śmierci Niny Andrycz, pani Natasza wciąż myśli o swojej niezwykłej przyjaźni z największą diwą polskiej sceny. Bardzo żałuje, że tak późno było jej dane poznać ją i się zaprzyjaźnić.

- Nataszę fascynowało mistrzostwo w zawodzie, ale też osobowość Niny Andrycz. Imponowało jej to, że Nina zawsze miała odwagę i mówiła to, co myśli. I nie przejmowała się reakcją otoczenia. Natasza przyznaje, że sama nie ma takiej odwagi... Tym większy jest jej podziw - kończy przyjaciółka aktorki.

Reklama

Ich znajomość zaczęła się kilka lat temu. Nina Andrycz zadzwoniła do pani Nataszy, by pocieszyć ją po przegranej w finale 10. edycji "Tańca z gwiazdami". - Podczas rozmowy była wzburzona... Tak bardzo zbulwersował ją fakt, że wygrał ktoś inny - wspominała tę rozmowę pani Natasza.

W dowód ogromnej sympatii Nina Andrycz podarowała ulubienicy przepiękny naszyjnik wysadzany perłami. Dołączyła do niego wzruszający liścik: "Odznaczam Panią na Gwiazdę moim klejnotem i życzę zdrowia".

- Dla Nataszy to było wielkie przeżycie. Dowiedziała się potem, że ten naszyjnik pani Nina wiele lat temu otrzymała od premier Indii Indiry Gandhi - opowiada bliski znajomy gwiazdy.

Pani Natasza jest przekonana, że naszyjnik podarowany przez tak wielką artystkę musi przynosić szczęście. - Takich ludzi jest coraz mniej. Bardzo mi jej brak... - smutno wyznaje pani Natasza.

Dlatego ten naszyjnik nosi jak talizman. A zakładając go, myśli o wielkoduszności i dobroci artystki, której już z nami nie ma.

KP

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Poczytaj nasze recenzje!

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Nina Andrycz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy