Reklama

Natasza Urbańska projektantką

Wie, że jej kariera na scenie nie będzie trwać wiecznie. Szuka więc dla siebie nowej drogi.

Rozkład lotów z Warszawy do Mediolanu zna niemal na pamięć. W ostatnich tygodniach Natasza Urbańska (35 l.) bywa w tym mieście bardzo często. To przecież stolica mody! A moda to wielka pasja i nowy sposób na życie pani Nataszy. Pragnie zawodowo zająć się projektowaniem!

Reklama

- Natasza chce jak najlepiej przygotować się do nowej roli. Ma wyczucie stylu, czuje modę i wie o co w niej chodzi, ale do tego jeszcze szkoli się na specjalnych kursach dla młodych projektantów - zdradza jej koleżanka.

Pani Natasza już w listopadzie zaprezentuje swoją pierwszą kolekcję ubrań. - Nawet nie przypuszczałam, jak bardzo mnie ten temat wciągnie. To niesamowita przygoda, która dodaje mi skrzydeł. Nasza kolekcja jest już prawie gotowa - opowiada radośnie gwiazda.

Bo pani Natasza nie chciała ryzykować sama i do wspólnego przedsięwzięcia zaprosiła znaną projektantkę Agnieszkę Komornicką, z którą współpracuje już od lat. - Rozumiemy się bez słów. Mam do Agnieszki całkowite zaufanie - wyznaje.

Aktorka od lat ubiera się przede wszystkim u polskich projektantów. Teraz sama dołączy do ich grona, tym bardziej, że nie zamierza poprzestać na jednym pokazie. W dniu premiery jej kolekcji zostanie uruchomiona strona internetowa, a wkrótce będzie otwarty pierwszy butik. Pani Natasza bardzo cieszy się z nowego zajęcia, bo tworzy stroje, które sama będzie nosić, a takich wcale nie ma za dużo na polskim rynku.

- Takie trochę wyjęte z męskiej szafy. Klasyka w nowoczesnym wydaniu. Dużo asymetrii. Tkaniny, które do tej pory były kojarzone z płaszczami, znajdą zastosowanie w sukienkach - opowiada z dumą w głosie.

Każdy strój upinany jest na aktorce. Ostatecznie to ona akceptuje, w którym z nich może pokazać się publiczności. - Natasza ma wiele uwag do swoich strojów, bo doskonale wie, czego chce. Nie jest przemądrzałą szefową, tylko przedstawia swoje zdanie i czeka na to, co powiedzą fachowcy - opowiada osoba pracująca z nią nad kolekcją.

- Dopiero uczę się tego rynku. Staram się iść małymi kroczkami - mówi jak zawsze skromna pani Natasza i nie może się już doczekać dnia premiery.

KL

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | projektantki | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje