Reklama

Reklama

Natalia Siwiec z łóżku z...

Natalia Siwiec z łóżku z Bilguunem Ariunbataarem? To mogło wydarzyć się tylko w telewizji. Celebrytka była gwiazdą pierwszego odcinka nowego programu stacji VIVA "Spanie z gwiazdami".

Dżaga w cywilu? Antek Królikowski rżnący w karty? Kupicha w swoim pensjonacie w Wiśle? Iwona Węgrowska bez pełnego make-upu? To wszystko (i znacznie więcej) widział Bil podczas swoich podróży do domów gwiazd.

Jakim cudem one się na to zgodziły? No właśnie nie zgodziły się, bo o przebiegu wizyty nic nie wiedziały! Bil wpada, Bil się zadomawia i Bil zostaje do śniadania... Jak łatwo się domyślić, szalone wizyty Bilguuna pociągają za sobą wiele zabawnych sytuacji, widzowie poznają też sporo domowych tajemnic swoich idoli. W kilku przypadkach to może być szczególnie ciekawe... - tak VIVA zachęca do oglądania swego nowego show.

Reklama

Natalia Siwiec nie tylko pakuje się do łóżka znanym osobistościom. W niedawnej rozmowie z Agnieszka jastrzębską w programie "Dzień Dobry TVN" celebrytka ujawniła, że podczas kilkumiesięcznej nieobecności w Polsce nie marnowała czasu.

Fotomodelka zdradziła, że zrealizowała w Stanach zjednoczonych kilka projektów, m.in wystąpiła w epizodycznej roli w teledysku znanego zespołu, którego nazwy nie chciała jednak podać do wiadomości. Siwiec przyznała również, że planuje dokończyć pracę nad swoim debiutanckim singlem oraz rozpocząć naukę w szkole aktorskiej.

źródło: Dzień Dobry TVN / x-news


Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Na co do kina?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nowy program | Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL