Reklama

Natalia Siwiec: Wszyscy czekają na drugi sezon mojego reality-show

Premierowe odcinki programu "Enjoy the View

Gwiazda ma nadzieję, że powstanie drugi sezon programu z jej udziałem. Jest zadowolona z tego, jak wypadła w pierwszej serii, i nie uważa, że powinna coś zmieniać w kolejnej. Pojawienie się nowych bohaterów uzależnia od tego, co wydarzy się w jej życiu podczas nagrań do nowej edycji.

Reklama

Reality show "Enjoy the View <3 Natalia", ukazujący życie Natalii Siwiec, jej męża Mariusza oraz rodziny i przyjaciół, był emitowany na antenie kanału Viva Polska od lutego do marca br.

Widzowie mogli śledzić zarówno życie codzienne gwiazdy, jak i jej udział w sesjach czy przygotowania do imprez. Teraz powtórkę programu będzie można zobaczyć w TVN Style. Natalia liczy, że Viva zdecyduje się nakręcić drugi sezon, i jest zadowolona z dotychczasowej formuły reality-show.

- Wszyscy czekają już na drugi sezon, zobaczymy, jak to będzie. Absolutnie nie uważam, że muszę wnieść do niego coś nowego. Wyniki oglądalności pokazują, że są z nami stali widzowie, którzy chcą oglądać program. Są to ludzie, którzy chcą oglądać normalne życie. Oni nie potrzebują nie wiadomo czego w tym programie. Czekają właśnie na tę normalność, na przekazanie przez ekran telewizora dobrej energii - z takimi opiniami najczęściej się spotykam - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Natalia Siwiec.

Życie celebrytki przed kamerami śledziło średnio 84 tys. widzów. Zapewniło to stacji Viva Polska pozycję lidera wśród kanałów młodzieżowych w czasie nadawania premier programu. Dlatego też rozważana jest produkcja kolejnej serii "Enjoy the View <3 Natalia". Na ten moment gwiazda nie wie, czy w programie mogliby się pojawić nowi bohaterowie. Uważa, że zależne od tego, czy jej znajomi będą chcieli wziąć udział w show.

- Na pewno moje grono znajomych jest bardzo duże, więc zależy to tylko od tego, kogo się uda namówić. Zależy też od tego, co się wydarzy akurat w moim życiu, jeżeli i jak będziemy kręcić program. Nie chcę nikomu nic udowadniać, mówić "a, nie wiem, zobaczcie, jak to jest". To mnie nie interesuje. Najważniejsze jest to, żebym była szczęśliwa i żeby spełniały się moje marzenia. I jeżeli się spełniają, to jestem szczęśliwa, czyli kwitnę, chcę dalej pracować i nabieram takiej fajnej energii do działania - komentuje gwiazda.

Natalia Siwiec popularność zdobyła w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, kiedy została dostrzeżona przez fotoreporterów i okrzyknięta Miss Euro. Oprócz występu w reality-show "Enjoy the View" brała też udział w programie "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" na antenie Polsatu. Gra w reklamach, teledyskach i serialach.


Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje