Reklama

Natalia Siwiec: Tajemnice garderoby

Pojawiła się zapowiedź trzeciego odcinka reality-show "Enjoy the view

Natalia postanawia przemalować sypialnie w willi, którą wynajął dla niej Mariusz. Niestety są oni zmuszeni zostawić malarzy samych w domu. Dlatego Mariusz postanawia zainstalować kamerkę w garderobie, aby po powrocie do domu sprawdzić czy robotnicy nie grzebali Natalii w rzeczach. Jak to się skończyło?

Reklama


Para jest ze sobą od ośmiu lat. Mariusz Raduszewski rozwiódł się z poprzednią żoną, by związać się z modelką. Natalia Siwiec niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że jest to miłość jej życia.

Oboje nie mieli problemu z wyrażaniem emocji i towarzystwo ekipy filmowej nie przeszkadzało im w rozmowach na temat pracy czy prywatnych spraw. Raduszewski, pytany o to, czy reality show "Enjoy the view <3 Natalia" zmienił coś w jego związku z Siwiec, stanowczo zaprzecza.

- Program pokazuje przede wszystkim Natalię, ja jestem tylko tłem, jej mężem, przyjacielem. Myślałem na początku, że będzie mnie trochę mniej, ale pracujemy nad wspólnymi projektami, spędzamy razem mnóstwo czasu. Mamy dość specyficzny związek, dużo napięć rozładowujemy żartem, nie szczędzimy sobie prawdziwych opinii, nie gramy przed sobą. Jesteśmy w tym programie tacy, jacy jesteśmy na co dzień - Raduszewski mówił w rozmowie z agencja Newseria Lifestyle.

- Myślę, że będzie dużo naszego humoru, takiego specyficznego. Mam nadzieję, że widzom on się spodoba. Każdy człowiek, który nas poznaje bliżej, jest tym zachwycony. I myślę, że to też się przełoży na fanów. Czasami są sytuacje, które są beznadziejne, chociaż takie też możemy pokazać, jak jestem zła i zmęczona - dodawała Natalia Siwiec.

Trzeci odcinek show będzie można obejrzeć premierowo już w najbliższą niedzielę, 23 lutego, o godz. 22 na antenie VIVA Polska!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zdecyduj kto dostanie Oscara!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje