Reklama

Reklama

Natalia Avelon po raz pierwszy w polskim serialu

Piękna Polka, która do tej pory była znana i uznana za naszą zachodnia granicą, po raz pierwszy występuje w polskim serialu Natalię Avelon zobaczymy w "Na krawędzi 2" już w najbliższy czwartek, 2 października, o godzinie 22.05 w Polsacie.

Natalia Avelon to znana niemiecka aktorka i piosenkarka. Urodziła się we Wrocławiu. Tańczyła od dzieciństwa, uwielbia balet, w wieku 5 lat wystąpiła na scenie Opery Wrocławskiej i już wtedy wiedziała, że scena należy do niej. Wraz z rodzicami wyjechała z Polski w wieku ośmiu lat i zamieszkała w Niemczech. Karierę zaczynała jako modelka, aktualnie gra filmach i serialach. Nagrała piosenkę z Ville Vallo "Summer Wine", która odniosła sukces w Europie - zdobyła złotą i platynową płytę.

Teraz Natalia debiutuje w Polsce, w serialu "Na krawędzi 2"! Wciela się w rolę Ingi Kruger. To żona zamordowanego Victora Lande vel Krugera (Jacek Rozenek), który był uwikłany w handel nowonarodzonymi dziećmi, nielegalne adopcje i eksperymentalne testy koncernów farmaceutycznych. Czy Inga wiedziała, czym zajmował się jej mąż? Czy będzie współpracować z policją? Tego dowiemy się już w najbliższy czwartek, 2 października, o godzinie 22.05 w Polsacie.

Reklama

Natalia Avelon zdradziła, że zakochała się w Warszawie i ma nadzieję, że jej rola w "Na krawędzi 2" zainteresuje polską widownię.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL