Reklama

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka odchodzi z serialu

Marta Wierzbicka, znana widzom jako Ola Zimińska z serialu "Na Wspólnej", właśnie zapowiedziała, że rezygnuje z dalszego udziału w telenoweli.

Marta Wierzbicka, znana widzom jako Ola Zimińska z serialu "Na Wspólnej", właśnie zapowiedziała, że rezygnuje z dalszego udziału w telenoweli.
Marta Wierzbicka 12 lat grała Olę w serialu "Na Wspólnej" /AKPA

Na Facebooku aktorki pojawił się post, w którym tłumaczy ona powody swojej decyzji. Marta wyjaśnia, że 12 lat, które spędziła na planie to prawdziwa szkoła życia i zawodu, ale chce iść dalej i się rozwijać.

"To był czas mojego dorastania, mnóstwa emocji, ale przede wszystkim wielkiej nauki! Przed kamerami wyrosłam z małej dziewczynki na dorosłą już chyba kobietę i przyszedł ten czas, kiedy trzeba wyfrunąć z gniazda. Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem gotowa na kolejne wyzwania" - czytamy na oficjalnym profilu Wierzbickiej.

Reklama

Wbrew plotkom nie jest to decyzja spowodowana nudą czy zniechęceniem. Marta ma nowe plany i uchyla przed nami rąbka tajemnicy.

"We wrześniu widzimy się na antenie TVN, gdzie będziecie mogli zobaczyć jak wyglądały zmagania moje i mojej przyjaciółki Oliwki w 'Azja Express'. Na razie mogę Wam zdradzić jedynie, że chyba będziecie trochę zaskoczeni" - pisze.

Co wydarzy się z serialową Olą Zimińską? Pewne jest, że zrezygnuje ona z pracy w kancelarii Agnieszki. A wszystko przez Darka! Olszewska będzie podejrzewała aplikantkę o romans, mimo zapewnień Zimińskiej, że między nią a Żbikiem do niczego nie doszło. Ta sytuacja sprawi, że Ola będzie się czuła jak na cenzurowanym i złoży wymówienie. Agnieszka przeprosi ją za swoje zachowanie, jednak to niczego nie zmieni. Wkrótce okaże się, że aplikantka dostała propozycję stażu w Londynie.

W międzyczasie Ola będzie towarzyszyć swojej siostrze w porodzie. To też będzie dla niej wielkim ciosem, nadal nie pogodziła się, że Błażej, ojciec dziecka Małgosi, wybrał właśnie starszą Zimińską...

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Marta Wierzbicka

Reklama

Reklama

Reklama