Reklama

"Na Wspólnej" bez Kingi? Ilona Wrońska planuje podróż!

- W końcu spełnimy swoje marzenia! - mówi z entuzjazmem Ilona Wrońska, która wraz z mężem Leszkiem Lichotą i dziećmi planuje długą podróż. Czy to oznacza również zmiany w życiu jej bohaterki Kingi z serialu "Na Wspólnej"?

Los nie oszczędza Kingi, pani bohaterki z "Na Wspólnej". Molestował ją szef, a teraz przyjdą poważne problemy z dzieckiem...

Reklama

- Rzeczywiście, Ignaś (Bartek Kaszuba) zacznie się nagle zachowywać dziwnie, stanie się osowiały, będzie się moczył w nocy, przestanie spać. Wszystkie te sygnały każą natychmiast Kindze i Michałowi (Robert Kudelski) szukać przyczyn i wkrótce wyjdzie na jaw, że tkwią one w... przedszkolu. A konkretnie w jednej pani przedszkolance, która znęca się nad ich synkiem.

Czy to możliwe?

- Jak widać tak. Historie pokazywane w naszym serialu są z życia wzięte, więc prawdopodobne. Nasi bohaterowie byli przekonani, że ma on w przedszkolu doskonałą opiekę. Z czasem okaże się, że to tylko pozory, a za ich plecami rozgrywają się rzeczy okropne - maltretowanie psychiczne i zastraszanie dziecka. Koszmar!

Pani dzieci wyrosły już z wieku przedszkolnego?

- Kajtek, 6-latek, właśnie rozpoczyna naukę w pierwszej klasie, a Nataszka, 8-latka, poszła do drugiej. Na szczęście nasze przedszkolne doświadczenia są całkiem inne niż te z serialu, wspominamy je z sentymentem.

Teraz dopiero się zacznie, bo szkoła to nie zabawa!

- To prawda, chociaż w naszym przypadku będzie trochę inaczej. Dzieci pouczą się jeszcze rok, a potem zabieramy je w zaplanowaną od dawna podróż! Wyprawa potrwa długo i będziemy się przemieszczać z miejsca na miejsce.

A co z ich szkołą?

- Istnieje system indywidualnego nauczania, postanowiliśmy z Lechem (Leszek Lichota - przyp. red.) wcielić się w trudne role - nauczycieli własnych dzieci. Uznaliśmy, że to najlepszy czas dla nich na taką wyprawę. Nie są już bardzo małe, a jeszcze nie na tyle duże, by przerwa w szkole mogła im jakoś specjalnie zaszkodzić. Poza tym nam też będzie łatwiej sprostać materiałowi na tym poziomie nauczania (śmiech).

Pewnie bliscy będą tęsknić za Wami, podobnie jak fani Kingi z "Na Wspólnej", bo prawdopodobnie zniknie ona na dłużej z serialu...

- Ale to jeszcze za jakiś czas, bo kręcimy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Jestem właśnie w trakcie ustaleń z produkcją i nie wiem, jakie zapadną decyzje. Czy w związku z moim wyjazdem scenarzyści wyślą również gdzieś Kingę? Jeśli tak, to mam nadzieję, że obu nam uda się wrócić cało i zdrowo (uśmiech).

Rozmawiała Jolanta Majewska-Machaj

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: king | Ilona Wrońska | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje