Reklama

Reklama

"Na dobre i na złe": Walka o życie

Całe wakacje czekaliśmy na wieści z sali operacyjnej w Leśnej Górze. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" zobaczymy, że Lena walczy o Latoszka jak lwica. Nie tylko z kolegami po fachu, ale także z Agatą, która coraz więcej czasu spędza przy łóżku chorego.

Dramatyczna sytuacja podczas operacji Witka Latoszka (Bartosz Opania) znajdzie swój szczęśliwy finał. Rozszczelnienie instalacji gazowej spowodowało zatrucie lekarzy na bloku operacyjnym, jednak dzięki czujności personelu nie doszło do tragedii.

Po odzyskaniu przytomności przez Konicę (Robert Koszucki), operacja usunięcia odłamka będzie kontynuowana. Dzięki pomocy Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Sambora (Radosław Krzyżowski) lekarze będą mieli dla Leny (Anita Sokołowska) wspaniałą wiadomość: wszystko poszło zgodnie z planem!

Radości nie będzie końca, kiedy Witek po wybudzeniu z narkozy będzie w stanie na nowo poruszać nogami. Niestety, szczęśliwe chwile szybko zamienią się w walkę o życie - stan Latoszka gwałtownie się pogorszy. Całkowity paraliż męża zasmuci Lenę, jednak koledzy uspokoją ją, że to tylko przejściowy obrzęk po operacji.

Reklama

Z godziny na godzinę będzie coraz gorzej - Witek z powodu poważnych problemów z oddychaniem zostanie podłączony do respiratora. Van Graaf (Redbad Klynstra) zdecyduje się wprowadzić kolegę w stan śpiączki farmakologicznej! Rozpacz Starskiej ustąpi jedynie... wściekłości, kiedy przypadkowo dowie się, że podczas operacji doszło do wycieku gazu, a życie jej męża zostało narażone.

Na spotkanie z Leną i jej prawnikiem uda się Tretter (Piotr Garlicki) w towarzystwie Wiktorii. Dyrektor będzie miał nadzieję, że Starska odzyska rozsądek i nie będzie żądać zadośćuczynienia od szpitala: - Przecież wszyscy chcieli dla Witka jak najlepiej! Operacja przebiegała zgodnie z planem aż do chwili... - jednak bezwzględny prawnik od razu wejdzie mu w słowo: - ...kiedy wszystko się posypało i popełniliście państwo całą masę błędów narażając męża mojej klientki na ciężkie powikłania!

Wiktoria stanie w obronie swojego zespołu i zaprotestuje: - Nie było żadnych błędów! Mamy ekspertyzę, z której jasno wynika, że nie ma mowy nawet o zaniedbaniu! Cała rozmowa będzie ponad siły Leny, która w końcu wybuchnie.

- Co mnie obchodzi wasza ekspertyza? Widziałaś, w jakim stanie jest Witek? Mam to gdzieś, że jest wam przykro! Chcę odzyskać męża! Ufałam wam! A wy... Jak mogliście do tego dopuścić! - powie i wzburzona w pośpiechu opuści spotkanie, a zrezygnowany Tretter ma świadomość, że może przegrać proces, a szpitala nie stać na ugodę.

Przy nieprzytomnym Latoszku coraz więcej czasu będzie spędzać... Agata (Emilia Komarnicka). Żonie Witka nie spodoba się, że jego była kochanka nie odstępuje go na krok. Z całego serca wierzy, że uda jej się odbudować rodzinę, ale młoda blondynka może pokrzyżować jej szyki. Kogo wybierze Witek i czy wróci do pełnej sprawności? Przekonamy się wkrótce!

NHL

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy