Reklama

Reklama

"Na dobre i na złe": Porzucona podczas ślubu

Zuza dotrzyma słowa i stawi się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by wyjść za Mamutu. Ale narzeczony zerwie zaręczyny w ostatniej chwili.

Pierwsze wątpliwości dopadną Mamutu (Adam Djato) na kilka godzin przed ceremonią, gdy mężczyzna zjawi się u Zuzy (Julia Kamińska) w szpitalu. - Ważne, żeby uroczystość wyglądała tak, jakbyśmy naprawdę byli w sobie zakochani - stwierdzi lekarka.

- Spokojnie, nie sądzę, żeby robili nam problemy - pocieszy narzeczonego, któremu bez polskiego obywatelstwa grozi deportacja do Rwandy. Po tych słowach Mamutu zapewni Krakowiak, że zrozumie, jeśli postanowi się wycofać.

- Widzimy się wieczorem! - oznajmi stanowczo pani chirurg. Jednak chwilę później do odwołania ślubu spróbuje ją nakłonić Przemek (Marcin Rogacewicz). W tym celu spisze nawet długą listę argumentów pod tytułem "Dlaczego Zuza nie powinna wychodzić za mąż?".

Reklama

- Jedyne, co czujesz do tego mężczyzny, to współczucie, a powinnaś miłość! - nie da za wygraną przyjaciel, ale i tak nie zdoła przekonać jej do zmiany decyzji.

Kolejną próbę podejmie kompletnie pijany Latoszek (Bartosz Opania). Kiedy tylko zobaczy pannę młodą w Urzędzie Stanu Cywilnego, przywoła dramatyczne wspomnienia z misji w Afryce, podczas której Krakowiak została zgwałcona.

- Wychodzisz za jednego z nich! Każdego dnia będziesz patrzeć na niego i wszystko będzie wracać. Od nowa i od nowa - niemal wykrzyczy jej w twarz.

Zuza z trudem powstrzyma łzy. - Przestań! Nie mieszaj mi w głowie! - utnie rozmowę i dołączy do Mamutu, świadków Agaty i Szczepana (Emilia Komarnicka, Kamil Kula) oraz gości weselnych.

Ceremonia rozpocznie się o czasie, ale w połowie wypowiadanej przysięgi pan młody spojrzy na Krakowiak i oznajmi, że nie może odebrać jej wolności. Czule przytuli Zuzę i wyjdzie z sali.

MP

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje