Reklama

Reklama

"Na dobre i na złe": Leśna Góra po wakacjach!

Co spotka bohaterów serialu "Na dobre i na złe" w nowym sezonie? Już teraz zdradzamy, co wydarzy się w Leśnej Górze po wakacjach.

Mecenas Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska) i profesor Falkowicz (Michał Żebrowski) - kadr z serialu "Na dobre i na złe"

Jesienią Witek (Bartosz Opania) zdobędzie się na odwagę i zacznie walczyć o odzyskanie Leny (Anita Sokołowska), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) wróci do Leśnej Góry, a Adam (Grzegorz Daukszewicz) nie będzie umiał zapomnieć o Consalidzie (Katarzyna Dąbrowska). Przy czym ciężarna Oliwia (Marta Bryła) nie zniknie z życia Krajewskiego.

Zawalczy o Lenę?

Fakt, że przed wakacyjną przerwą Staszek Zaremba (Marcin Kwaśny) ostatecznie nie zdecydował się na poślubienie Leny (Anita Sokołowska), gdyż przez przypadek dojrzał przez szybę w oknie eleganckiej restauracji bliskość łączącą ją wciąż z byłym mężem Witkiem (Bartosz Opania), wskazuje na to, że w 19. sezonie "Na dobre i na złe" los ponownie skrzyżuje ze sobą linie życia Latoszka i Starskiej. Czyli Witold weźmie sobie do serca radę z jednej ze swoich pacjentek, że za wszelką cenę musi ponownie zwalczyć o serce byłej żony, gdyż - co widać gołym okiem - nigdy nie przestali się kochać.

Reklama

Nie wszystko stracone?

Gdy między Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska) a Adamem (Grzegorz Daukszewicz) wszystko zaczęło się pięknie układać i Krajewski niemal już zdołał namówić Consalidę na wyznaczenie daty ślubu, w Leśnej Górze w najmniej spodziewanym momencie pojawiła się ciężarna Oliwia (Marta Bryła). Nagle okazało się, że ta pochodząca z prowincji nieokrzesana dziewczyna urodzi dziecko Krajewskiego. Na wieść o tym Wiki zerwała z Adamem. Nam nie chce się wierzyć, że między tym dwojgiem wszystko skończone. Ufamy, że prawdziwa miłość potrafi nie tylko góry przenosić, ale i zdoła pokonać wszelkie przeszkody. Krajewski musi znów przekonać do siebie Wiki!

Powrót Smudy

Mecenas Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska), która wiosną miała wielki apetyt na posadę prawniczki w Szpitalu Klinicznym w Leśnej Górze, przypomni sobie o niej po wakacjach i ponownie będzie starała się o pracę w wymarzonej lecznicy. Skorzysta z tego, że Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) stracił fotel dyrektora. Przypomnijmy, że to właśnie Stanisławski nie chciał zatrudnić Smudy, gdyż uważał, że osoba będąca blisko związana z profesorem Falkowiczem (Michał Żebrowski) może okazać się niebezpieczna dla jego polityki i interesów. Czy Ruud Van Graaf (Redbad Klijnstra) zgodzi się przyjąć Kasię do pracy?

Oliwia nie zniknie!

Na usta aż ciśnie się pytanie, czy Oliwia (Marta Bryła), którą Adam (Grzegorz Daukszewicz) zapłodnił po suto zakrapianej alkoholem imprezie w Bydgoszczy i przez którą Consalida (Katarzyna Dąbrowska) zakończyła z nim w maju tego roku wspaniale rokujący związek, zostanie w Leśnej Górze na dłużej czy też wszelki słuch po niej zaginie? Zdradzamy, że zarówno ona, jak jej tata, pan Popławski (Marcin Perchuć), nie znikną z życia Krajewskiego. Wszak za kilka miesięcy zostaną rodzicami, a dziecko połączy ich już na zawsze. Oliwię Popławską będziemy zatem mogli oglądać na małym ekranie po wakacyjnej przerwie.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje