Reklama

Reklama

Musi walczyć o żonę i pracę

Jego małżeństwo i kariera wiszą na włosku. Wiktor próbuje zbudować swoje życie na nowo. - Mam nadzieję, że mu się uda - mówi odtwórca tej roli, Marek Kalita.

"Tele Tydzień": Trudno wybaczyć ukochanej kobiecie zdradę. Jednak Wiktor to zrobił...

Marek Kalita: - Jeśli się kogoś kocha tak bardzo, jak Wiktor swoją żonę, wszystko może się wydarzyć. W scenariuszu nie jest powiedziane, dlaczego mój bohater wybacza Laurze. Może czuł się winny, że nie poświęcał jej tyle uwagi, ile powinien i ma z tego powodu wyrzuty sumienia?

- Grając tę postać, chciałem pokazać, jak bardzo Wiktorowi zależy na małżeństwie. Mój bohater ma nadzieję, że odzyska żonę. Przed nami kolejna seria odcinków i... kolejne niespodzianki.

Reklama

Pański bohater został wrobiony w posiadanie narkotyków. Oczyszczono go z zarzutów, jednak atmosfera w pracy nie jest najlepsza...

- Znaleziono przy nim dowód przestępstwa! Wiktor musi ponieść konsekwencje swojego niefrasobliwego zachowania. Musi minąć trochę czasu, żeby sytuacja się unormowała. Mam nadzieję, że tak będzie. Wiktor chce dalej pracować w policji.

Ważne miejsce w pana życiu zajmuje teatr. Nad czym pan pracuje?

- Na co dzień jestem zatrudniony w Teatrze Nowym w Warszawie. Współpracuję również z Teatrem Imka Tomasza Karolaka. Teraz przygotowujemy się do spektaklu 'Ichs Fischer' Hanocha Levina.

Widać, że aktorstwo jest pana pasją. Podziela ją też pana córka Natalia, która skończyła studia aktorskie i ma już na koncie kilka nagród. Tata pewnie jest dumny?

- Naturalnie! Widziałem ostatnio premierę spektaklu, w którym zagrała. Byłem pod wrażeniem jej roli. Robi postępy w aktorstwie. Cieszę się, bo to znaczy, że zawód, który wybrała Natalia, sprawia jej radość. Nie ma w życiu nic lepszego.

Z Markiem Kalitą rozmawiała Maria Ostrowska.

INTERIA.PL udostępniła użytkownikom wortal teletydzien.pl. To pierwszy na polskim rynku serwis łączący aplikację do przeglądania programu telewizyjnego aż 355 stacji TV, z dużą ilością wiadomości, galerii i wideo ze świata telewizji!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Marek Kalita

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy