Reklama

Reklama

Mucha do Wojewódzkiego: Widziałam cię nagiego

Anna Mucha opublikowała w sieci zaskakujące nagranie, na którym można zobaczyć Kubę Wojewódzkiego. Posypały się komentarze!

Anna Mucha opublikowała w sieci zaskakujące nagranie, na którym można zobaczyć Kubę Wojewódzkiego. Posypały się komentarze!
Kuba Wojewódzki i Anna Mucha wciąż doskonale się dogadują /Łukasz Ostalski /Reporter

Klika miesięcy temu w mediach pojawiły się sensacyjne plotki, jakoby Anna Mucha i Kuba Wojewódzki po latach znów zaczęli być parą. Byli kochankowie nie zamierzali dementować tych doniesień. Wręcz przeciwnie - sami dolewali oliwy do ognia. Po jakimś czasie jednak o rzekomym romansie aktorki "M jak miłość" i słynnego showmana ucichło, do mediów dotarły za to wieści o tym, że Mucha ma spotykać się z Jakubem Wonsem, aktorem i synem Grzegorza Wonsa.

Reklama

Mucha i Wojewódzki od dłuższego czasu nie dawali już żadnych powodów, by spekulować o ich domniemanym związku. W mediach społecznościowych przestali publikować wspólne zdjęcia czy nawiązywać do plotek. Teraz jednak po raz kolejny pokazali się razem. Gwiazda "M jak miłość" właśnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie zaskakujący film, na którym można zobaczyć ją i Wojewódzkiego oraz posłuchać ich prywatnej rozmowy.

"No chodź, nie krępuj się, przecież ja cię widziałam nagiego" - mówi na nagraniu do swojego byłego partnera aktorka. "Ty mnie widziałaś nagiego? Wiedziałem, że ktoś podglądał, ale nie wiedziałem, że to ty" - odpowiada żartobliwie Wojewódzki. "Ja już jestem nietrzeźwa" - pada później z ust Muchy.

Udostępniony przez gwiazdę film zdaje się być zapowiedzią pewnego nadchodzącego "sekretnego projektu". Mucha opatrzyła go jedynie hashtagiem #comingsoon. Choć na temat okoliczności powstania nagrania niewiele wiadomo, to w fanach aktorki i showmana wywołało ono prawdziwą falę nostalgii. Posypały się komentarze.

"Jej, jak wy pasujecie do siebie", "Uwielbiam ich razem. Szkoda, że nie są parą w życiu prywatnym" - piszą internauci.

Tym, którzy pamiętają początki kariery Anny Muchy, z pewnością nie trzeba przypominać o relacji, która przed laty łączyła ją z Kubą Wojewódzkim. Aktorka i dziennikarz spotykali się przez kilka lat, a ich związek budził niemałe emocje. Mucha i Wojewódzki byli ulubieńcami mediów. Choć zdawało się, że to miłość jedyna w swoim rodzaju, para w końcu się rozstała.

Mucha i Wojewódzki byli razem od 2003 do 2007 roku. Choć od tamtej pory minęło już sporo czasu, to zdaje się, że oboje nadal żywią względem siebie bardzo pozytywne uczucia. Kuba w wydanej niedawno autobiografii wspominał swój związek z gwiazdą "M jak miłość" w wyjątkowo ciepłych słowach. "Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem" - napisał o aktorce.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL