Reklama

Reklama

"Milionerzy" wracają 9 lutego [promo]

W czwartek, 9 lutego (o godz. 20.55) na antenę TVN-u wraca teleturniej "Milionerzy". Stacja zaprezentowała trzy zwiastuny show.

Hubert Urbański wraca do "Milionerów"

Wracający do programu Hubert Urbański zapowiedział w rozmowie z magazynem "Kurier TV", że w nowej edycji "droga do miliona będzie krótsza".

- Tym razem wystarczy odpowiedzieć na 12 pytań. Reszta pozostaje bez zmian. Program nadal bazuje na kilku świętych regułach: by wygrać, trzeba być najszybszym w konkurencji wstępnej, czas na odpowiedź jest nieograniczony i z każdym kolejnym pytaniem jest coraz więcej do stracenia - przyznał Urbański.

Reklama

Prowadzący przyznał, że powrót TVN-u do formatu wymagał od stacji sporej odwagi.

- Cieszę się, że wreszcie się udało, że wszystko się zgrało - stacja chciała, producent był gotowy, umowy licencyjne również, a ja byłem dyspozycyjny. Gratuluję stacji TVN, bo sięganie po stary, klasyczny i dobry, choć nieemitowany przez wiele lat, format w czasach, kiedy telewizje tak mienią się ofertą - jest przecież tyle różnych, eksperymentalnych, nowych, niesamowitych rzeczy - to jest duża odwaga - powiedział w rozmowie z Pap Life.

Przypomnijmy, że TVN emitował teleturniej w latach 1999-2003 oraz od stycznia 2008 do końca 2010. Gospodarzem programu był Hubert Urbański.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje