Reklama

Reklama

"Milionerzy": Pytanie filmowe za 20 tysięcy

W programie "Milionerzy" pojawiają się od czasu do czasu pytania związane z filmem. Tak było właśnie w ostatnim odcinku. Znalibyście odpowiedź?

Pan Adam myśli nad pytaniem za 20 tys. złotych

"Milionerzy" goszczą na antenie TVN od 5 września. W popularnym show, prowadzonym przez Huberta Urbańskiego, co jakiś czas pojawiają się pytania związane z filmem.

W ostatnim odcinku (wtorek, 17 października) Adam Fuchs z Poznania bez najmniejszych problemów doszedł do progu z 20 tys. zł. Wtedy pojawiło się filmowe pytanie, które brzmiało: "Widz filmu "Ba Ba Land" przez osiem godzin patrzy na".

Możliwe odpowiedzi były następujące: A - tkającego sieć pająka, B - pasące się owce, C - dziergającą babcię i D - bulgocącą lawę.

Reklama

Co zrobił pan Adam? Początkowo stawiał na odpowiedź B, czyli pasące się owce, ale nie mając pewności poprosił o koło ratunkowe 50:50. Kiedy wśród możliwych odpowiedzi pozostała odpowiedź B, nie miał już wątpliwości i tym samym wygrał 20 tys. złotych.

Wydawało się, że uczestnik bez problemu poradzi sobie z kolejnymi odpowiedziami, ale kłopot pojawił się przy pytaniu, wartym 125 tys. zł. W odpowiedzi pomogła mu publiczność, która wskazała, że gorący wiatr nazywa się "samum". Znalibyście odpowiedź na to pytanie?

To była dobra odpowiedź i w następnym odcinku pan Adam będzie grał o 250 tys. złotych!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje