Reklama

Reklama

"Milionerzy": Po raz trzeci padła główna wygrana! Kto wygrał milion?

To zdarzyło się po raz trzeci! W ostatnim odcinku "Milionerów" (14 marca) pytanie o milion usłyszała pani Katarzyna Kant-Wysocka i udzieliła poprawnej odpowiedzi!

Do tej pory "bank" w polskiej edycji programu rozbiły tylko dwie osoby. Pytania o milion złotych nie były przeszkodą do zwycięstwa dla Krzysztofa Wójcika w 2010 roku i Marii Romanek w 2018 roku.

Pierwszy uczestnik, który wygrał milion w najważniejszym momencie musiał wiedzieć, na jakim instrumencie gra Czesław Mozil, a pani Maria z kolei wykonała proste zadanie matematyczne.

Do tego grona dołączyła 14 marca 2019 roku pani Katarzyna Kant-Wysocka, specjalistka ds. marketingu z Gdańska, która sprawnie przeszła przez 12 pytań Huberta Urbańskiego.

Reklama

Jak brzmiało to najważniejsze, które gwarantowało uczestniczce czek na 1 milion złotych?

Katarzyna Kant-Wysocka na "ostatniej prostej" usłyszała od prowadzącego "Milionerów" pytanie dotyczące religii:

Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest:

a) Wniebowzięcie Matki Bożej
b) Zmartwychwstanie Jezusa
c) śmierć Jezusa na krzyżu
d) zesłanie Ducha Świętego

Uczestniczka nie myślała zbyt długo nad odpowiedzią. Po przeprowadzeniu krótkiej analizy, zdecydowała się na wariant c - śmierć Jezusa na krzyżu i to była słuszna decyzja!

Hubert Urbański wypisał pani Kasi czek na milion złotych! To trzecia wygrana w historii polskiej edycji programu "Milionerzy"! Co pani Kasia zrobi z wygraną, jeszcze nie wiadomo.

Kim jest Katarzyna Kant-Wysocka? Zwyciężczyni "Milionerów" pochodzi z Gdańska. Jest wielbicielką kultury antycznej, absolwentką filologii klasycznej, która może pochwalić się biegłą znajomością łaciny i greki. Na co dzień zajmuje się marketingiem.

W wolnych chwilach Kant-Wysocka jest również blogerką, a jej wpisy dotyczą dziedzin savoir-vivre, moda&uroda, społeczeństwo, psyche oraz lifestyle.


RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy (teleturniej)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy