Reklama

Mikołaj Roznerski: Dość odważne sceny

Już we wrześniu TVP2 wyemituje 1000. odcinek serialu "M jak miłość". O swej przygodzie z telenowelą opowiada Mikołaj Roznerski.

13 lat temu Mikołaj Roznerski nawet nie marzył o aktorskiej karierze... Ale za to oglądał "M jak Miłość" jako widz. - Byłem wtedy bardzo młody i jeszcze nie myślałem, że zostanę aktorem - przyznaje Roznerski dodając, że jako 15-latek siadał przed telewizorem oglądając pierwsze odcinki telenoweli TVP.

Reklama

Roznerski przypomniał sobie, że największą estymą darzył postać Małgosi (granej przez Joannę Koroniewską) Dlaczego? - Jakoś ten wątek wiejski do mnie przemawiał - wypalił Roznerski.

Jakie zmiany czekają jego bohatera - Marcina - w nowym sezonie? Aktor ujawnił, że aż trzy kobiety będą kręcić się koło Marcina. - Kasia (Agnieszka Sienkiewicz )postara się go usidlić, a jeszcze do tego jest Agnieszka (Magdalena Walach). Dodatkowo pojawia się ktoś jeszcze, [ale] nie będę zdradzał... - Roznerski nie chciał zapeszać.

Niedawno aktor przypomniał w programie 'Pytanie na śniadanie", jak doszło do realizacji romantycznej sceny z Magdalena Walach.

"Z Magdą ustaliliśmy sobie zasadę, że przed takimi, dosyć odważnymi scenami, żeby się ze sobą 'oswoić', przytulamy się przed ujęciem - żeby nie było tak obco. A później to już jakoś idzie!" - aktor zdradził ze śmiechem.

Zanim jednak TVP2 wyemituje jubileuszowy odcinek serialu, 2 września odbędzie się wyjątkowy koncert w Teatrze Polskim w Warszawie. Z okazji jubileuszu na scenie pojawią się same gwiazdy: znani aktorzy (nie tylko z obsady serialu... ), wokaliści i kabareciarze...

"Szykujcie się na 90 minut rozrywki na najwyższym poziomie! Będą emocje, wzruszające chwile wspomnień... No i transmisja na żywo - oczywiście na antenie TVP2!" - zachęca Telewizja Polska.


Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje