Reklama

Michał Piróg wyznał, dlaczego nie ma chłopaka

Do nietypowego zwierzenia skłoniła tancerza Katarzyna Zielińska. Aktorka od kilku dni na swoim Instagramie niestrudzenie nakłania fanów do tego, by przeczekali pandemię w domowym zaciszu. Jej ostatni wpis skomentował m.in. Michał Piróg. I wyznał jej miłość.

"Nie mogę uwolnić mych myśli od Ciebie" - napisał pod postem Katarzyny Zielińskiej Michał Piróg

Katarzyna Zielińska jest jedną z gwiazd, które od początku wspierają akcję #zostańwdomu. Do tego, by ze względu na ryzyko zarażenia się koronawirusem nie opuszczać swoich mieszkań bez konieczności, aktorka zachęca swoich fanów na Instagramie, gdzie od kilku dni regularnie pokazuje, jak spędza czas w domowych pieleszach.

Tym razem postanowiła zająć się prasowaniem i wyjaśniła, że to dobry sposób na pozbycie się stresu. Po raz kolejny wytłumaczyła również, dlaczego kwarantanna jest konieczna.

Reklama

"Dajcie możliwość działać tym, którzy naprawdę muszą wyjść do pracy, przede wszystkim lekarzom i ludziom, dzięki którym możemy w miarę normalnie funkcjonować. Pomyślmy też o wszystkich chorych, którzy oprócz COVID-19 będą potrzebowali pomocy, którzy mają obniżoną odporność" - napisała aktorka.

Wśród wielu komentarzy znalazł się wpis, którego aktorka raczej się nie spodziewała. Jego autorem był Michał Piróg. Tancerz, choreograf i prezenter podzielił się zaskakującym wyznaniem. "Dlatego wciąż nie mam chłopaka. Bo nie mogę uwolnić mych myśli od Ciebie, ma luba" - napisał do Zielińskiej.

Jego wpis spotkał się ze sporym aplauzem fanów aktorki oraz jej samej. "Czyżby to miłość platoniczna?", zapytała jedna z internautek. Ani tancerz, ani gwiazda nie odpowiedzieli jednak na to pytanie.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Piróg | Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje