Reklama

​Matthew Perry zaręczył się

​Matthew Perry, czyli aktor kojarzony głównie z serialem "Przyjaciele", po dwóch latach spotykania się, poprosił swoją dziewczynę o rękę. Jak informuje magazyn "People", 51-letni gwiazdor postanowił się wreszcie ustatkować. Swoją wybrankę nazywa najwspanialszą kobietą na świecie.

Matthew Perry wreszcie się ustatkuje?

Matthew Perry ma teraz kolejną szansę, by wyjść na prostą. Jego zmagania z uzależnieniem od alkoholu i środkami przeciwbólowymi od dawna nie są już tajemnicą. Podobnie jak i to, że 29-letnia Molly Hurwitz skutecznie pomaga mu poradzić sobie z demonami przeszłości.

Wcześniej nie był w stanie utrzymać żadnej bliższej relacji z kobietą. Wszystkie po kilku tygodniach odchodziły i wszystkie były podobne do Courtney Cox, żony aktora w serialu "Przyjaciele".

Reklama

"Za czasów tego serialu zasmakowałem sławy i z perspektywy ludzi z zewnątrz miałem wszystko. Tak naprawdę byłem bardzo, bardzo samotnym alkoholikiem" - wyznał w jednym z wywiadów aktor.

Czy związek z Molly Hurwitz okaże się remedium na uzależnienia, czas pokaże. Na razie nie ogłoszono nawet przybliżonej daty ślubu.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Matthew Perry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje