Reklama

Reklama

​"MasterChef Junior": Tomasz Jakubiak nowym jurorem

Ledwie Mateusz Gessler ogłosił, że odchodzi z jury kulinarnego show TVN "MasterChef Junior", a już wiadomo, kto go zastąpi. Do Anny Starmach i Michela Morana dołączy Tomasz Jakubiak, którego widzowie znają z programu kulinarnego "Sztuka mięsa". Nowy juror wprost szaleje z radości. "Wpuścili Shreka na salony. Jaram się jak głupi!" - napisał w swoich mediach społecznościowych.

Tomasz Jakubiak

Tomasz Jakubiak od wielu lat jest znany widzom kanału Kuchnia Plus, gdzie prowadzi kilka programów, m.in. "Jakubiak lokalnie" i "Sztuka mięsa", w którym zdradza przepisy na proste do wykonania w domu dania na bazie mięsa, inspirowane kuchnią polską, ale również kuchniami z różnych stron świata.

Jest także restauratorem i autorem książek kulinarnych. Przed pandemią prowadził restaurację w Warszawie, ale została ona zamknięta. Od tej pory skupia się na karierze telewizyjnej i na życiu rodzinnym, bo rok temu w lipcu został ojcem Tomasza Juniora. Teraz jednak nadszedł dla niego czas wielkich zmian. Jakubiak z żoną Anastazją i synkiem przeprowadził się właśnie do nowego domu, a wkrótce planuje otwarcie kolejnej restauracji.

Reklama

To jednak niejedyna rewolucja w jego życiu. Jakubiak ogłosił w social mediach, że został nowym jurorem w programie "MasterChef Junior", gdzie zastąpi Mateusza Gesslera. Wyznał również, że zawsze o tym marzył. "Czas na nową przygodę! 'MasterChef Junior' to program, o którym marzy chyba każdy prowadzący! Wielokrotnie zastanawiałem się, jakby to było tam być, chociaż przez chwilę, poznać dzieciaki, poczuć światło lamp, a przede wszystkim stanąć obok jury, Anny Starmach, Michela Morana i Magdy Gessler. Oczywiście za każdym razem szybko schodziłem na ziemię po cichu szepcząc pod nosem: 'Nie dla ogrów te salony' hahaha. Minęło sporo czasu i mnóstwo edycji, aż w końcu telefon zadzwonił i wpuścili Shreka na salony. Jaram się jak głupi i chyba jestem dziś najszczęśliwszy na świecie! A jedyne podsumowanie, jakie mi się nasuwa, to być sobą i robić to, najlepiej jak się potrafi!" - napisał.

Jakubiak mógł się już sprawdzić w programie "MasterChef" kilka tygodni temu, bowiem w jednym z odcinków trwającej właśnie edycji dla dorosłych zasiadł w fotelu jurora zamiast Anny Starmach. Widocznie zdał ten test celująco, bo teraz na stałe będzie oceniał dokonania kulinarne w programie z młodszymi uczestnikami.

Wiadomość o swoim odejściu restaurator opublikował w najnowszym poście na Instagramie. "Czas płynie, a żeby czegoś nie przegapić, trzeba podejmować nowe wyzwania. Ale od początku" - napisał Gessler i wytłumaczył: "Moja kulinarna przygoda z 'MasterChef Junior' dobiegła końca. To był intensywny czas, któremu oddałem się bez reszty. Sześć lat z młodymi kucharzami to niesamowita przygoda, która obudziła we mnie wewnętrzne dziecko i pozwoliła spojrzeć na świat z dystansem".

Gessler zapewnił, że ta zmiana w jego życiu wynika z tego, że udało mu się zrealizować plany, nad którymi od dawna pracował. Jednym z nich jest nowa restauracja Dock 19 w Elektrowni Powiśle, która miała uroczyste otwarcie 30 listopada. Na rozwiązanie zagadki, jakie jeszcze nowe projekty szykuje restaurator, przyjdzie nam jeszcze poczekać. Fani Gesslera spekulują, że będzie to nowe telewizyjne show.

Zobacz również:

Szczere słowa Stuhra. "Byłem upodlony, pijany i leżałem na ziemi"

Jej śmierć wstrząsnęła Polską. Co naprawdę się stało?

W wieku 10 lat popadła w... alkoholizm. Co robi dziś?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Masterchef Junior | Tomasz Jakubiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama