Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska: Kobieta na krańcu świata

Ruszają zdjęcia do szóstego sezonu programu "Kobiety na krańcu świata". Martyna Wojciechowska zdradza, że ta seria będzie dla niej bardzo osobista, bo chce zrealizować swoje podróżnicze marzenia. Planuje sięgnąć po trudne tematy. - Staję się już powoli starą kobietą i zupełnie inaczej patrzę na ludzkie wybory - twierdzi podróżniczka.

- Teraz sięgam zdecydowanie dalej i głębiej. I powiedziałabym, idę takim ambitnym programem - mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Martyna Wojciechowska.

Dlatego gwiazda TVN chce w tym roku wyruszyć w miejsca i zrobić reportaże, które są bliskie jej sercu i do których dojrzała. M.in. do Indonezji, gdzie dziennikarka chciałaby zrobić reportaż o plemieniu Tana Toradża, słynącemu z oryginalnych rytuałów pogrzebowych.

- Wydaje mi się, że to będzie bardzo dla mnie też interesujące doświadczenie, bo jednak z roku na rok jestem bardziej doświadczonym człowiekiem. Staję się już powoli starą kobietą i zupełnie inaczej patrzę na ludzkie wybory, na decyzje - wyznaje Wojciechowska.

Reklama

Podróżniczka chce także ponownie pojechać do Indii.

- Myślę, że Indie, ilekroć mówię, że już nigdy tam nie wrócę, to zawsze wracam. Magiczne miejsce. Jest też mnóstwo tematów dotyczących kobiet i praw kobiet - przyznaje gwiazda. - Bardzo chciałabym zrealizować jakiś odcinek na Bliskim Wschodzie. Do tej pory szło mi to niezwykle opornie, głównie ze względu na pozwolenia. Ale liczę, że tym razem się uda.

Podróżniczka chciałaby także zrobić reportaż o czarnej magii w Afryce Wschodniej, o którym marzy od dawna.

- To jest temat szalenie trudny do realizacji i bardzo hermetyczne środowisko, ale mam nadzieję, że po 4 latach starań, bo mniej więcej tyle lat mi to już zajęło, wreszcie się uda - zdradza Martyna Wojciechowska.

Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement, piąty sezon "Kobiety na krańcu świata" obejrzało średnio 1,15 mln widzów. Wpływy z reklam wyniosły 3,1 mln zł.


Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama