Reklama

Reklama

Marta Nieradkiewicz w drugim sezonie serialu "Ultraviolet"

Trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu kryminalnego "Ultraviolet". Premiera produkcji odbędzie się w środę, 2 października, o godz. 22 w AXN.

Trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu kryminalnego "Ultraviolet". Premiera produkcji odbędzie się w środę, 2 października, o godz. 22 w AXN.
Glówną rolę w serialu "Ultraviolet" gra Marta Nieradkiewicz / AXN /materiały prasowe

"Ultraviolet" to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Do grupy dołącza trzydziestoletnia Ola Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich.

Reklama

W drugim sezonie "Ultravioletu" Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste. 

Grupa Ultraviolet składa się m.in. z blogerek, pracownika lotniska, hakera i mężczyzny do towarzystwa. Ten niecodzienny zespół w każdym odcinku wykorzystuje swoje umiejętności zdobywania informacji do rozwiązywania kolejnych kryminalnych zagadek.

Serial ma 12 odcinków. Na ekranie będzie można zobaczyć m.in. Martę Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego, Agatę Kuleszę, Bartłomieja Topę, Marka Kalitę, Magdalenę Czerwińską, Michała Żurawskiego i Bartosza Gelnera.

Tak jak w pierwszym sezonie, producentami wykonawczymi serialu są Wendy West ("Dexter", "Inhumans") i Barry Josephson ("Kości", "Zaczarowana"). Za scenariusze odcinków drugiego sezonu odpowiadają: Dominik W. Rettinger ("Jak pies z kotem", "Kamienie na szaniec"), Piotr Rzepka ("Mój Weltschmerz", "Pod niebem Paryża. Polacy we Francji"), Piotr Januszewicz ("Malanowski i partnerzy", "Ukryta prawda"), Bartosz Janiszewski ("Wataha", "Na sygnale"), Marzena Podgórska ("Na sygnale") i Joanna Pawluśkiewicz ("Bez tajemnic", "Pakt"). Scenariusze konsultowali również Jonathan Collier ("Detektyw Monk", "Kości") i Norman Morrill ("Kamuflaż", "Jak to się robi w Ameryce").

Serial wyreżyserują Bartosz Prokopowicz ("Chemia", "Narzeczony na niby"), Łukasz Kośmicki ("Zimna gra", "Druga szansa") i Anna Jadowska ("Dzikie róże").


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ultraviolet (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy