Reklama

Reklama

Marta Manowska: Gorące zdjęcia z wakacji! "Współczesna Sabrina"

Marta Manowska wybrała się na zagraniczne wakacje. Kiedy dziennikarka na swym profilu na Instagramie zamieściła kilka zdjęć z basenu, od razu pojawiły się komentarze, nawiązującego do pewnego znanego teledysku.

Marta Manowska na planie programu "Rolnik szuka żony", fot. z oficjalnego profilu produkcji TVP na Facebooku

Marta Manowska to dziennikarka od lat związana z Telewizją Polską. Jest gospodynią tak popularnych programów, jak "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". W TVP Kobieta prowadzi również od niedawna swój autorski program "Kobiety w drodze".

Manowska na wakacjach

Obecnie Manowska przebywa na wakacjach w słonecznej Gracji i na jej profilu na Instagramie pojawiło się kilka gorących zdjęć.

Dziennikarka na zdjęciach wygląda fantastycznie - jest zrelaksowana, opalona i uśmiechnięta. Pod jej wakacyjnymi postami od razu pojawiły się komentarze, niektórzy internauci pokusili się również o ciekawe porównania.

Reklama

"Współczesna Sabrina"

"Współczesna Sabrina... Boys Boys Boys" - napisał jeden z fanów dziennikarki, nawiązując do słynnego klipu z lat 80. XX wieku.

"Cudownie, pani Marto", "Super naturalnie bez makijażu jest Pani sobą", "Kocham tą naturalność, którą Pani przedstawia", "Jest Pani idealna w każdym calu", "Bardzo ładnie, naturalnie i ciepło od Pani bije", "Piękna kobieta, naturalna, normalna. Bez makijażu, otulona słońcem wygląda pani fantastycznie" - piszą użytkownicy.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje