Reklama

Reklama

"Mare z Easttown": Będzie drugi sezon? Co na to Kate Winslet?

"Mare z Easttown" to produkcja HBO, która zbiera świetne recenzje. Czy powstanie drugi sezon serialu, w którym tytułową rolę gra hollywoodzka gwiazda Kate Winslet? Szef HBO tego nie wyklucza.

Kate Winslet w produkcji HBO "Mare z Easttown"

Widzowie HBO obejrzeli już ostatni odcinek głośnego serialu "Mare z Easttown", z Kate Winslet w roli głównej. Fani liczą na to, że aktorka wróci do roli tytułowej policjantki. Doczekają się drugiego sezonu?

W sennym miasteczku Easttown znalezione zostaje ciało młodej dziewczyny. To szok, bo miasto jeszcze nie otrząsnęło się po poprzedniej tragedii - zaginięciu innej nastolatki. Obiema sprawami zajmuje się detektyw Mare Sheehan (w tej roli Kate Winslet). Jej skomplikowane życie rodzinne łączy się z prowadzonymi przez nią sprawami w rodzinnym miasteczku, w którym wszyscy się znają.

Reklama

"Mare z Easttown", serial łączący kryminalną zagadkę z wątkiem obyczajowym, to obecny hit HBO. Finałowy odcinek produkcji był tak popularny, że doprowadził do zawieszenia aplikacji HBO Max. W Polsce "Mare z Easttown" można oglądać na platformie HBO GO.

Fani produkcji zastanawiają się, co dalej. "Mare z Easttown" to serial limitowany, czyli taki, który opowiada zamkniętą w jednym sezonie historię. Jednak jego popularność rodzi naturalne pytania o kontynuację opowieści. Na łamach "Variety" wypowiedział się na ten temat szef HBO, Casey Bloys. Z jego słów wynika, że wszystko zależy od twórcy serialu, Brada Inglesby'ego.

"Jeśli Brad dojdzie do wniosku, że ma do opowiedzenia kolejną historię, która prezentować będzie podobny poziom, to myślę, że wszyscy w HBO bylibyśmy nią zainteresowani. Na obecną chwilę nie ma tej historii. Będziemy więc musieli poczekać i zobaczyć, czy będą w stanie zaproponować coś, co za wszelką cenę chcieliby opowiedzieć. Zwykle zostawiamy w tej gestii wolną rękę twórcom seriali. Póki co nie ma żadnych rozmów na temat tego, jak mógłby wyglądać drugi sezon" - mówi Bloys.

Przypadek "Mare z Easttown" jest podobny do losów innego hitu HBO, serialu "Wielkie kłamstewka", który też planowany był tylko na jeden sezon. Ale jego popularność sprawiła, że bohaterki powróciły w sezonie numer dwa. Nic przeciwko powrotowi do roli Mare nie ma wcielająca się w nią Kate Winslet.

"Bez dwóch zdań chciałabym znów zagrać Mare. Tęsknię za nią. Dziwna sprawa, że po zakończeniu serialu czuję się jak w żałobie. To była wspaniała rola" - powiedziała aktorka portalowi "TVLine".PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mare z Easttown

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje