Reklama

Marczuk-Pazura wraca do TVN-u

Według wielu miała zaszyć się w mysiej dziurze, tymczasem Weronika Marczuk-Pazura wraca do telewizji! Czym jeszcze nas zaskoczy?

Wydawało się, że Weronika Marczuk- Pazura jest skończona. Uwikłana w aferę korupcyjną gwiazda TVN, najpierw zrezygnowała z publicznych występów w telewizji, a zaraz potem przestała pełnić stanowisko prezesa w jednej ze spółek.

Reklama

Odwracali się od niej znajomi, a były mąż, Cezary Pazura, publicznie żałował, że Weronika nosi jego nazwisko. Złośliwi ironicznie komentowali też poglądy Marczuk- Pazury, a zwłaszcza ten, że kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Sądzili, że po aferze z CBA, Weronika spokornieje i zniknie. Mylili się.

Jurorka programu "You Can Dance - Po prostu tańcz", producentka i prawniczka w jednej osobie nie jest skazana na medialny niebyt. Dowodem na to jest jej nowa praca - cykl reportaży o najbardziej popularnych kurortach wakacyjnych wśród Polaków. Marczuk-Pazura zdradzi plusy i minusy poszczególnych miejsc, podkreśli, czego się wystrzegać i poleci sprawdzone hotele. Porówna również oferty w folderach do realiów, jakie zastała na miejscu.

Nowy cykl z jej udziałem zobaczymy w weekendowych wydaniach "Dzień dobry TVN".

W stacji huczy od plotek, kto podał jej pomocną dłoń. Zwłaszcza że celebrytka od afery ze swoim udziałem bardzo uważa na znajomych.

Po aresztowaniu przekonała się, że na pewno może liczyć na swojego partnera, Macieja Gołyźniaka. Widać jednak, że i w świecie show-biznesu ciągle ma wpływowych przyjaciół.

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Marczuk | telewizji | wraca | marczuk-pazura | TVN SA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama