Reklama

Marcelina Ziętek w skąpym bikini! "Pozazdrościć Piterowi!"

Marcelina Ziętek nie marnuje ani chwili wolnego czasu! Po krótkich wakacjach z Piotrem Żyłą aktorka znana z seriali "19+" i "Szkoła" ponownie wybrała się na wypoczynek. Ukochana naszego reprezentanta w skokach narciarskich wskoczyła w skąpe bikini i rozłożyła się na leżaku. Gorący kadr właśnie zasilił jej instagramową bibliotekę zdjęć!

Przed długim weekendem czerwcowym polskie media obiegła zaskakująca informacja! Po miesiącach plotek, domysłów i sugestywnych zdjęć Piotr Żyła i Marcelina Ziętek w końcu ogłosili, że są razem! Portale plotkarskie od co najmniej kilku miesięcy podejrzewały skoczka narciarskiego o romans z aktorką występującą w serialu "19+". Polski reprezentant w końcu rozwiał wszelkie wątpliwości mediów, chwaląc się zdjęciem z ukochaną podczas zabawy na weselu na początku czerwca.

Piotr Żyła niestety miał dość spore turbulencje w swoim życiu miłosnym. Skoczek narciarski w 2018 roku przeżył rozwód z Justyną Żyła, z którą był w małżeństwie przez prawie 12 lat. Sportowiec unikał komentowania swojego życia prywatnego, natomiast Justyna Żyła chętnie dzieliła się szczegółami ich pożycia. Niedawno nowa partnerka Piotra Żyły i jego była żona publicznie awanturowały się na Instagramie. Kobiety pokłóciły się o... psa.

Reklama

Marcelina Ziętek nie marnuje czasu podczas wakacyjnej przerwy w zdjęciach do popularnego serialu emitowanego w TVN7. Gwiazda "19+" i "Szkoły" korzystała już z uroków polskich jezior i przylegających do nich plaż. Niedawno wraz z Piotrem Żyłą wygrzewała się w Międzybrodziu Żywieckim, a jakiś czas później - w podkrakowskim Kryspinowie. Tym razem aktorka postawiła na wypoczynek w ekskluzywnym hotelu.

Marcelina Ziętek przywdziała skąpe bikini i rozłożyła się na leżaku eksponując kuszącą sylwetkę. Na dodatek, na zdjęciu ukochana Piotra Żyły pokazała swoje atrakcyjne nogi. Jak widać, jej ciało po wypoczynku nad polskimi jeziorami pokryło się delikatną opalenizną. Najnowsza wakacyjna pocztówka Marceliny Ziętek właśnie zasiliła jej Instagrama, którego obserwuje już prawie 87 tys. internautów.

Nowa fotografia zamieszczona przez aktorkę rozgrzała jej fanów! W komentarzach rozgrzani obserwatorzy nie szczędzili komplementów dla swojej ulubionej gwiazdy.

"Śliczne!", "Wyglądasz bosko!", "Jaka figura! Tylko pozazdrościć", "Tylko zazdrościć Piterowi" - czytamy w sekcji komentarzy. Będziecie czekać na kolejne letnie kadry od Marceliny Ziętek?

Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła | Justyna Żyła
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy