Reklama

Marcelina Zawadzka po rozstaniu z TVP korzysta z życia w Meksyku

Po burzliwym rozstaniu z TVP Marcelina Zawadzka, zamiast użalać się nad sobą, postanowiła korzystać z uroków życia. Prezenterka wyjechała do Meksyku, a zdjęcia, które zamieszcza na swym profilu na Instagramie robią spore wrażenie. Na jednym z nich pokazała też nowego chłopaka.

Marcelina Zawadzka na ramówce TVP

Była prowadząca "Pytania na śniadanie" od połowy listopada cieszy się słońcem, plażami i pięknymi krajobrazami Meksyku.

Reklama

Na swoim profilu na Instagramie regularnie wrzuca swoje zdjęcia, a to z wyprawy do Tulum Pueblo, a to z hotelowego basenu lub zjawiskowo pięknej plaży.

"Magiczne miejsce gdzie starożytne Ruiny Majów spotykaj się z pięknem i siłą Morza Karaibskiego" - czytamy pod jednym ze zdjęć.

"Wspomnienia z Holbox. Wyjątkowo piękną wyspą u wybrzeża półwyspu Jucatan. Oprócz rajskich plaż wyróżnia ją zakaz wjazdu dla samochodów. Przemieszczać można się tylko Melxami co sprawia mnóstwo frajdy!!!" - komentuje Marcelina pod kolejnym postem.

Prezenterka pokazała też zdjęcia, na którym tonie w objęciach przystojnego mężczyzny. Czyżby to nowy chłopak Marceliny Zawadzkiej?

Jak widać, 10 tysięcy kilometrów od Polski, łatwiej złapać nie tylko promienie słońca, ale i odpowiedni dystans do swoich problemów. Można też znaleźć miłość...

Przypomnijmy, że na początku lipca tego roku Marcelina Zawadzka usłyszała zarzuty w sprawie tzw. afery vatowskiej.

Nazwisko prezenterki pojawiło się na marginesie znacznie większej sprawy, związanej z rozpracowaniem przez organy ścigania zorganizowanej grupy przestępczej, która korzystała z tzw. karuzeli vatowskiej. Proces toczy się w Sądzie Okręgowym w Kaliszu. Zawadzkiej postawiono trzy zarzuty - oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy.

Gwiazda przed prokuratorem przyznała się do dwóch pierwszych zarzutów. Pod koniec lipca gwiazda opublikowała na Instagramie specjalne oświadczenie. Od tego czasu nie widzieliśmy jej na antenie TVP, mimo że była obecna na prezentacji jesiennej ramówki stacji. 

W roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie" Marcelinę Zawadzką zastąpiła Małgorzata Opczowska z TVP Info.

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje