Reklama

"Mam talent" bez Madoxa!

W czwartym półfinale "Mam talent" najwięcej krytycznych uwag od jurorów usłyszeli wokaliści, uznawani za faworytów tego odcinka: Ania Teliczan i Marcin "Madox" Majewski. To jednak 19-latka z Ostródy wygrała, a "Madox" był o włos od finału - zadecydował głos Kuby Wojewódzkiego.

Krucha Ania Teliczan zaśpiewała balladę Boba Dylana z akompaniamentem fortepianu. Wokalistka zaprezentowała podobne walory, jak na castingach: wyjątkowy głos i brak scenicznych fajerwerków, którymi czasem próbują czarować inni uczestnicy.

Reklama

"To nie były te emocje, ale będziesz w finale" - prorokował Kuba Wojewódzki.

"Smędzisz, ale masz fantastyczny głos" - dodawała inna jurorka Agnieszka Chylińska.

Nic więc dziwnego, że po tych dość krytycznych opiniach Teliczan była ogromnie zaskoczona wynikami głosowania publiczności, które dało jej miejsce w finale: "Szok" - wydusiła skromna 19-latka.

Ogromne emocje w programie wzbudzał inny wokalista Marcin "Madox" Majewski. Jego występ na castingu obejrzeli internauci z całego świata, za sprawą blogera Pereza Hltona, który link do filmiku umieścił na swoim Twitterze.

W sobotnim półfinale zaśpiewał utwór "Stop!" Sam Brown, za wybór którego zebrał sporą burę od jury. "Piosenka do bani, ale jesteś wyjątkowy" - podkreśliła Chylińska, która w głosowaniu jurorów dała Madoxowi szansę. "Cały czas w ciebie wierzymy" - dodał Wojewódzki, jednak jego decydujący głos przypadł duetowi taneczno-beatboxowemu Kruk & Blacha. Za duetem była także Małgorzata Foremniak. "Takie jest życie" - skomentował przegrany Madox.

Podczas finałowego głosowania jurorzy kilkakrotnie z uznaniem podkreślali wielki talent tap DJ-a Tomasza Pałasza, który zrobił naprawdę imponujące wrażenie. "Jesteś mistrzem" - komentowali.

12-letnia wokalistka Agata Wietrzycka zaśpiewała utwór "Winna", solowy przebój Chylińskiej. Nie było to wielkim zaskoczeniem, bo Wietrzycka podkreślała, że ma bzika na punkcie jurorki. Przy okazji Wojewódzki przeprosił młodą wokalistkę za nazwanie jej na castingu "charczącym pulpetem".

Z programem pożegnali się także: formacja taneczna DMC Crew, akrobatyczna grupa Ocelot Handvoltige, 12-letnia specjalistka od hula-hop Dominikę Turek-Dmitriev.

W finale zapewnione miejsce - obok Ani Teliczan i duetu Kruk & Blacha mają już: Jadzia i Dominika, Kaczorex, bracia Legun, Marcin Marczewski, Kony i Jessica Merstein.

Dodajmy, że wszystkich finalistów drugiej edycji będzie można zobaczyć na trasie koncertowej "Mam talent", która rozpocznie się 8 grudnia w Lublinie. Wśród gości specjalnych znajdą się uczestnicy pierwszej edycji, m.in. wokalistka Paulina Lenda.

Czytaj także:

"Mam talent": Spór jurorów

Pewny awans braci

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Majewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje