Reklama

"Mali giganci": Piotr Rubik szuka wokalistów w programie

Piotr Rubik, trener "Małych gigantów" w programie TVN będzie szukał dzieciaków, które zaśpiewają... na jego płycie. "Jak program się skończy, to będę miał już obsadę" - mówi PAP Life kompozytor.

Rubik przekonuje PAP Life, że w roli trenera "Małych gigantów", nowego programu rozrywkowego, odnajduje się świetnie, gdyż jest tatą dwóch córek, a także prowadzi przedszkole.

Reklama

"Doświadczenia te przekładam na pracę z dziećmi w programie. Cieszę się, że mogę wziąć w nim udział, bo w tej chwili jest to dla mnie bardzo naturalne środowisko i naturalny program. W tym roku będę robił też płytę dla dzieci, więc możliwość poznania maluchów w programie przyda mi się też pod kątem płyty, bo do niej też szukam właśnie takich małych wokalistów i tancerzy. Także dla mnie idealnie zgrało się to w czasie" - mówi PAP Life kompozytor i dodaje parę słów o wspomnianej płycie:

"'Karuzela z marzeniami' do słów Zbigniewa Książka to płyta-koncert dla najmłodszych, gdzie z chórem i z orkiestrą śpiewają właśnie utalentowane dzieci. Cały materiał mamy już właściwie gotowy. Teraz tylko właśnie będę rozglądał się w poszukiwaniu młodych wykonawców i myślę, że kiedy program 'Mali giganci' się skończy, będę miał już całą świetną obsadę" - zapewnia PAP Life Piotr Rubik.

Wychodzi na to, że dzieci w programie mają szansę osiągnąć podwójny sukces. Rubik uważa, że to dobre rozwiązanie.

"Specyfika programu jest taka, że w pewnym momencie dzieci mogą odpaść i będzie to dla nich na pewno jakiś dramat. Jeżeli zdarzy się coś takiego - na szczęście nie muszę o tym decydować, bo jestem tylko trenerem, czyli tym dobrym duchem, to jurorzy będą ci źli - będę mógł zaproponować maluchom coś ciekawego dalej. Dzięki temu ewentualny smak porażki nie będzie dla nich tak gorzki. W swojej drużynie mam tak utalentowane dzieci, że nie wyobrażam sobie któremuś z nich podziękować i odrzucić je z programu. Dziewczynki, które są w mojej drużynie z chęcią zaproszę do projektu, ponieważ śpiewają świetnie" - zachwala swoich podopiecznych w rozmowie z PAP Life Rubik.

Córki Piotra Rubika też przejawiają pewne talenty. "Na pewno są bardzo wrażliwe na muzykę, lubią tańczyć i śpiewać. Starsza uczy się gry na fortepianie" - informuje PAP Life Rubik i dodaje, że nie mógłby zgłosić ich do programu. Dlaczego? "Regulamin tego zabrania, w związku z czym nie miałem rozterek, czy zgłaszać je do programu czy nie. Natomiast w przyszłości, jeśli będą chciały to będzie ich wybór. Tutaj na szczęście w programie jest tak, że jak przynajmniej obserwuję swoją drużynę, to nie ma tak, że rodzice zaciągają swoje dzieci na siłę. Dzieci naprawdę same tego chcą" - uspokaja PAP Life kompozytor i zaprzecza jakoby rodzice zgłaszali swoje pociechy do programu ze względu na swoje niespełnione ambicje.

Zobacz teledysk "Piosenka dla Helenki", w którym Piotr Rubik występuje ze swoją wówczas 2,5-letnią córką Helenką:

A jakim tatą jest Piotr Rubik? "Trzeba by zapytać o to moje córki. Myślę, że to się okaże za kilkanaście lat, kiedy moje córki dorosną i jeśli jestem dobrym tatą to ten kontakt ze mną będzie wspaniały. Na razie starsza córka nie narzeka. Obie są zadowolone i szczęśliwe. Także mam nadzieję, że rolę taty spełniam dobrze. Według mnie najważniejsze jest to, że dla dzieci mam bardzo dużo czasu" - kwituje Rubik.

W programie "Mali giganci" obok Piotra Rubika dzieci trenować będą: Ula Chincz, Natalia Lesz, Aneta Teodorczuk-Perchuć, Olivier Janiak oraz Czesław Mozil. Umiejętności maluchów oceniać będzie jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Katarzyna Bujakiewicz oraz Kuba Wojewódzki. Show poprowadzi Filip Chajzer. "Mali giganci" na antenie TVN od 7 marca.

Piotr Rubik o "Małych gigantach":

Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz teledyski Piotra Rubika na stronach Interii!

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Rubik | Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje