Reklama

"Mali Giganci": Najlepsi z najlepszych

Już w sobotę, 9 maja, widzowie TVN obejrzą specjalny odcinek "Małych Gigantów". Na scenie zobaczymy wszystkich uczestników show. Spośród nich sędziowie wybiorą najlepszego wokalistę, tancerza i showmana.

To już koniec show z udziałem młodych i bardzo młodych talentów. W ostatnim odcinku zobaczymy ponownie wszystkich uczestników programu. Przed jurorami: Agnieszką Chylińską, Kubą Wojewódzkim i Kasią Bujakiewicz ostatnie trudne decyzje.

Od pierwszego odcinka "Mali Giganci" wzbudzali gigantyczne emocje. Jedni byli zachwyceni programem, inni bezlitośnie go krytykowali.

Zbyt kategoryczny

Wśród przeciwników znalazło się wiele znanych osób.

- Za ostra rywalizacja i zbyt kategoryczny finał jak na tak małych ludzi - stwierdziła dziennikarka Hanna Lis. Show ostro oceniła także Agata Młynarska. - Jak wytłumaczyć, że jedni tak, a inni nie? Niech nikt mi nie mówi, że to jest tylko niewinna zabawa. Moim zdaniem to rozrywka kosztem nieświadomych dzieci. Nie jestem w stanie na to patrzeć - przyznała.

Reklama

Programu broniła z kolei psycholog Małgorzata Ohme.

- Na całym świecie maluchy obecne są na ekranach i to jest proces, którego nie zatrzymamy. Ten program jest po prostu kumulacją naszych lęków, dokąd to wszystko zmierza. Kiedy jednak spojrzycie na "Małych..." bez emocji, to zobaczycie, że maluchy są świetne, a najbardziej nie radzą sobie tam... dorośli. To oni gubią się w świecie norm dziecięcego świata. Wobec dzieci w telewizji nie można być szczerym w ocenie, bo czujemy się odpowiedzialni za ich reakcje. Dlatego tak trudno jest zrobić z nimi prawdziwy show. Nie zrzucajmy więc winy na "Małych Gigantów", bo zadaniem jego twórców nie jest wychowywanie naszych dzieci, ale zrobienie programu. Po prostu. Odpowiedzialni jesteśmy my, rodzice - oświadczyła Ohme.

Wyjątkowy koniec

Mimo krytyki "Mali Giganci" mieli trzymilionową widownię. Wszystko wskazuje na to, że powstanie drugi sezon programu. Tymczasem w ostatnim odcinku wystąpią wszyscy mali uczestnicy show. Na scenie zaprezentuje się 6 wokalistów, 5 duetów tanecznych, jedna solistka oraz mali showmani.

Jako pierwsze zobaczymy indywidualne występy maluchów. Jurorzy wybiorą trójkę, która przejdzie do drugiego etapu. Wokaliści zaśpiewają piosenkę "Freedom" George Michaela i ta prezentacja zakończy się wyłonieniem trójki najlepszych. Po występie tancerzy każdy z członków jury wybierze jeden duet, który przejdzie dalej.

W drugim etapie Agnieszka Chylińska z trójki wokalistów wybierze dwójkę, która przejdzie do trzeciego etapu. Wśród tancerzy wyboru dokona Kasia Bujakiewicz. Kuba Wojewódzki zaś zdecyduje, która dwójka maluchów zakwalifikuje się do finału. Po finałowych występach wybrani zostaną najlepszy mały wokalista, tancerz oraz najbardziej uzdolniony maluch, show-man. Na każde dziecko czeka nagroda niespodzianka!


JBJ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Przypomnijmy, że program "Mali Giganci" wygrała Klika Rubika. Finał show odbył się 2 maja i drużyna Piotra Rubika tylko jednym punktem pokonała Czaderki, podopieczne Anety Todorczuk-Perchuć.

Show w sobotnie wieczory skupiał największą widownię, a średnia oglądalność dziewięciu odcinków wyniosła 3,38 mln osób! Odcinek specjalny "Małych Gigantów" już w sobotę, 9 maja, w TVN.


Tele Tydzień
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy