Reklama

​Małgorzata Socha: Tym razem syn czy córka?

W sierpniu 2013 roku ​Małgorzata Socha po raz pierwszy została mamą. Teraz aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Poza tym pracuje na planie ósmego sezonu "Przyjaciółek". To będzie niezapomniane lato.

Małgorzata Socha pod koniec roku po raz drugi zostanie mamą

Małgorzata Socha urodziła się w Warszawie w 1980 roku. Osiem lat temu wyszła za mąż za inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Aktorka twierdzi, że nie zna przepisu na szczęście, ale jest kobietą całkowicie spełnioną. Ma kochającego męża, 3-letnią córeczkę Zosię, a za parę miesięcy na świecie pojawi się kolejne dziecko w rodzinie. Do tego z powodzeniem wykonuje ukochany zawód. Szczęściara.

Za zgodą Zofii Kucówny

Reklama

Aktorstwo było marzeniem... jej babci. Gdy zdradziła rodzinie swoje plany zawodowe, babcia była zachwycona. Małgorzata Socha, jako rodowita warszawianka, zdecydowała się na studia w Szkole Teatralnej przy ul. Miodowej. Trafiła do grupy, której opiekunką była Zofia Kucówna. Wkrótce zaczęła grać niewielkie role w serialach, w tym w "Złotopolskich" i "Zostać miss". Wszystko odbywało się za zgodą pani profesor, bo tak jak i dziś, przyszli aktorzy musieli mieć w takich sytuacjach pozwolenie wykładowców.

Przełomowa rola

Jeszcze jako studentka, w 2002 roku, Małgorzata Socha wzięła udział w konkursie "Z Cinema i Canal+ do Cannes", organizowanym dla adeptek aktorstwa. Co ciekawe, konkurowała m.in. z Anitą Werner, obecnie prezenterką TVN-owskich "Faktów". Znalazła się w trójce finalistek, jednak do Cannes pojechała Karolina Dryzner, o której dzisiaj niewiele osób pamięta. Natomiast Małgorzata Socha wyrosła na prawdziwą gwiazdę. Przełom nastąpił dzięki roli w serialu "BrzydUla".

Znów na planie

Jako przebojowa Violetta Kubasińska była mistrzynią "ciętej riposty" i zaskakujących powiedzeń (np. "Autobus nie zając, nie poczeka"). Tym samym pokazała, że ma ogromny talent komediowy i wreszcie mogła go w pełni zaprezentować. Do dziś wspomina tę postać z sentymentem. Często też powtarza, że marzy o podobnym wyzwaniu zawodowym.

Tymczasem gra w serialu "Na Wspólnej", a ostatnio wróciła też na plan ósmej serii "Przyjaciółek", w którym gra Ingę. Podczas nagrywania trzeciego sezonu w ekipie były aż trzy świeżo upieczone mamy, czyli Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska. Tym razem nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja miała się powtórzyć.

Co czeka Ingę w nowych odcinkach? Związek z Robertem (Krzysztof Wieszczek) będzie kwitł, chociaż z pewnymi problemami z powodu nadopiekuńczej siostry narzeczonego. Ale Gruszewska nie podda się bez walki! Premierowe odcinki - już we wrześniu.

MJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje