Reklama

Małgorzata Socha chce mieć troje dzieci

Małgorzata Socha, aktorka serialu "Przyjaciółki", wyznała, że do czterdziestki chcę mieć trójkę dzieci. Czy będzie kolejny baby boom na planie serialu?

Małgorzata Socha, aktorka serialu "Przyjaciółki", przyznaje, że po urodzeniu Zosi, zamiast spędzać długie godziny w fitness klubie woli ten czas poświęcić córce.

Reklama

- Myślę, że jedyną i słuszną opcją, żeby spędzać czas z Zosią i jednocześnie wracać do formy są... biegi. Będę biegać razem z wózkiem i mam nadzieję, że przyniesie to efekty - przyznała aktorka na łamach magazynu "Party".

Na razie jednak Socha nie ma za dużo czasu nawet na spacery. Od grudnia kręci kolejny sezon "Przyjaciółek". Zdjęcia zaczynają się często o świcie i trwają do nocy. Mimo tak długiej rozłąki aktorka nie zdecydowała się zabrać córki na plan serialu.

- Zosia była bardzo wyczekiwanym dzieckiem, a teraz jest moim oczkiem w głowie. Najchętniej nie rozstawałabym się z nią ani na chwilę, ale myślę, że plan zdjęciowy nie jest odpowiednim miejscem dla dziecka - tłumaczy.

Małgosia jeszcze przed urodzeniem córki mówiła, że marzy o dużej rodzinie.

- Czy to prawda, że do czterdziestki chcę urodzić troje dzieci? Tak! Zostało mi na to kilka lat, więc jak się sprężę, to dam radę - śmieje się Socha.

Póki co jednak planuje rodzinne wakacje po zakończeniu zdjęć do "Przyjaciółek" pod koniec marca. Kierunek? - Tam gdzie będzie ciepło - mówi Socha.

Najnowsze odcinki serialu "Przyjaciółki", z udziałem Małgosi Sochy, już w czwartek, 6 marca, w Polsacie.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje