Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży! Radosław Majdan potwierdza radosną nowinę

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! "Perfekcyjna pani domu" i jej mąż Radosław Majdan spodziewają się dziecka, o czym przyszły tata z dumą poinformował w mediach społecznościowych. Będzie to pierwsze wspólne dziecko Gosi i Radka.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! "Perfekcyjna pani domu" i jej mąż Radosław Majdan spodziewają się dziecka, o czym przyszły tata z dumą poinformował w mediach społecznościowych. Będzie to pierwsze wspólne dziecko Gosi i Radka.
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na balu fundacji TVN (2019) /AKPA

Gwiazda TVN-u, która zasłynęła dzięki programowi "Perfekcyjna pani domu", spodziewa się dziecka.

Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. O tym, że prezenterka jest w ciąży, za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował jej mąż, Radosław Majdan.

Wcześniej radosną nowinę podczas koncertu przekazał zespół IRA. Będzie to pierwsze wspólne dziecko "Perfekcyjnej pani domu" i jej męża, byłego bramkarza Pogoni Szczecin. Radosław Majdan po raz pierwszy zostanie tatą.

"W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z wami podzielić. Dziękuje ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo cię kocham... Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze" - napisał na Instagramie wzruszony Radek.

Reklama

Radosław Majdan po raz pierwszy zostanie biologicznym ojcem, choć z Małgorzatą Rozenek-Majdan wychowuje już jej dwóch synów. 13-letni Stanisław i 9-letni Tadeusz są owocami związku gwiazdy z aktorem Jackiem Rozenkiem. Radek nigdy nie ukrywał, jak ważni są dla niego synowie Małgosi.

"Są synami kobiety, którą kocham, poza tym są fantastycznymi chłopakami. Nie miałem w ogóle takich momentów, że zastanawiałem się, czy ja ich naprawdę pokocham, tak szczerze i prawdziwie, jakbym kochał swoje dzieci. (...) Nie miałem z tym najmniejszego problemu. To wszystko, co Małgosia stworzyła nam jako dom rodzinny, to też nas wygenerowało i to jest takie zupełnie normalne i oczywiste, że traktuję ich jako swoich synów" - mówił jakiś czas temu w rozmowie z Plotkiem.

"Oni mają swojego tatę i też nie chcę być posądzony, że tutaj wchodzę w rolę ojca, bo tak nie jest. Oni mają swojego tatę, bardzo go kochają i bardzo są za nim, ale żyjemy razem z Małgosią i staram się dołożyć jakąś cegiełkę do ich wychowania, bo widujemy się często, mieszkamy razem" - powiedział.

Autor: Maria Staroń

Przeczytaj materiał na stronie RMF!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy