Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje na wakacjach

Małgorzata Rozenek-Majdan chyba miała już dość czytania w komentarzach, że ciągle tylko jeździ na wczasy i byczy się nad morzem. Dlatego postanowiła przypomnieć swoim fanom, że choć niemal każdego dnia publikuje sielankowe zdjęcia z plaży, to nie znaczy, że jest teraz na wakacjach. W najnowszej relacji z meksykańskiego raju oświadczyła, że - podobnie jak w Polsce - pracuje tu przez 5 dni w tygodniu, a jedynie przez dwa odpoczywa. Jako dowód na to, że jest zarobiona, dołączyła swoje zdjęcie na... leżaku.

Małgorzata Rozenek-Majdan rozkręca obecnie firmę odzieżową

Zdjęcie ilustrujące najnowszy wpis Małgorzaty Rozenek-Majdan na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od tych, które gwiazda prezentowała ostatnio na Instagramie? Celebrytka znów siedzi na plaży, pod palmami, w kostiumie kąpielowym... Jednak spostrzegawczy zauważą, że na twarzy ma nie okulary przeciwsłoneczne, a takie do czytania. W lewej dłoni trzyma kubek, prawą dotyka krawędzi tabletu.

Gdyby zdjęcie nie wystarczyło jako dowód, że Rozenek-Majdan właśnie pracuje, gwiazda TVN wyjaśniła: "Trzymam rękę na pulsie, z leżaka prowadzę firmę, bo to, że jest tu pięknie i przez dwa dni w tygodniu (tak jak w domu) odpoczywamy, to nie oznacza, że przez pozostałe pięć, nie pracujemy". Dodała, że to właśnie z powodu obowiązków zawodowych dlatego "tak mało" w jej ostatnich przekazach jest "zdjęć pięknych plaż, chociaż tu też winne są glony, czy super knajp". Okazuje się, że ona oraz jej mąż Radosław Majdan "trochę nie mają na to czasu".

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała też, że z pandemii koronawirusa wyciągnęła wniosek, iż "coraz częściej, można pracować z każdego miejsca na ziemi". Choć akurat na meksykańskiej plaży dostrzegła pewne mankamenty tego założenia. "Zauważyłam taką prawidłowość: im dalej od domu jesteś, tym bardziej pojawia się wymagający twojej osobistej interwencji problem, a ze względu na 7 godzin różnicy czasu, jak się tu budzimy z powodu Henia o 6., to w Polsce już jest środek dnia i zaczynam go od razu w galopie" - wyznała.

Małgorzata Rozenek-Majdan rozkręca obecnie firmę odzieżową i markę o nazwie Mrs. Drama.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama