Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje nogi. Sporo odsłoniła

Ona wie, jak jednym ruchem zwrócić uwagę internautów! Małgorzata Rozenek-Majdan - bo właśnie o niej mowa - pokazała nowe zdjęcia ukazujące jej wakacyjny relaks. Krótka sukienka, w której "Perfekcyjna Pani Domu" pokazała się przed obiektywem, odsłoniła naprawdę sporo!

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan: Wakacje we Włoszech

Małgorzata Rozenek-Majdan już od dłuższego czasu zajmuje ważne miejsce w polskim show-biznesie. "Perfekcyjna Pani Domu" jest bowiem aktywna na wielu polach, a każda jej działalność jest bacznie obserwowana przez internautów śledzących jej profil na Instagramie.

To właśnie tam nie tak dawno temu żona Radosława Majdana relacjonowała ich rodzinną wyprawę do Szwecji; co ciekawe, wspomniany kraj postanowili przemierzyć... kamperem! Instagramowe relacje Małgorzaty Rozenek cieszyły się ogromną popularnością, a użytkownicy sieci bardzo entuzjastycznie reagowali na każdy wpis.

Reklama

Po powrocie pani Małgosia wraz z mężem nie zagrzali jednak miejsca w kraju, udając się w... kolejną podróż! Tym razem Majdanowie pojechali do Włoch, gdzie dzielą swój czas na obowiązki zawodowe oraz przyjemności. W podróży towarzyszy im najmłodszy czworonożny mieszkaniec ich domu - suczka o imieniu Francesca.

Małgorzata Rozenek-Majdan: Nogi do nieba

To właśnie ona znalazła się na najnowszych zdjęciach Małgorzaty Rozenek-Majdan, ale tym razem to nie czworonożny pupil najmocniej przyciąga wzrok odbiorców. Wszystkiemu winna jest... sukienka "Perfekcyjnej"! Małgorzata Rozenek postawiła na krótką, dopasowaną sukienkę w jasnym kolorze. Efekt? Oczywiście fantastyczny!

Migawka aparatu uwieczniła moment, w którym Małgorzata Rozenek relaksuje się przy kawie. Dopasowana jasna mini delikatnie podkreśla jej sylwetkę, a całość uzupełniają okulary przeciwsłoneczne, rozpuszczone włosy oraz głęboka opalenizna. Wzrok przykuwa także sposób,w jaki żona Radosława Majdana ustawiła się przed obiektywem. Trzeba przyznać, że bohaterka ujęć dość odważnie ustawiła się przodem do obiektywu, co widać szczególnie na drugiej fotografii.

Sabina Obajtek

Czujni internauci w mig wychwycili nowy post "Perfekcyjnej" na Instagramie: "Super look, a nogi to chyba do nieba", "Piękna sukienka", "Pięknie wyglądasz, Małgosiu", "Bosko!" - czytamy w komentarzach.

Czytaj więcej: Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje na wakacjach

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje