Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała ekskluzywny dom. Co za przepych

Małgorzata Rozenek-Majdan "zaprosiła" swoich fanów do swojej luksusowej willi. Celebrytka podzieliła się z internautami kadrami bogatych wnętrz udekorowanych już w klimacie świąt Bożego Narodzenia.

Małgorzata Rozenek-Majdan "zaprosiła" swoich fanów do swojej luksusowej willi. Celebrytka podzieliła się z internautami kadrami bogatych wnętrz udekorowanych już w klimacie świąt Bożego Narodzenia.
Małgorzata i Radosław Majdanowie /VIPHOTO /East News

Na zdjęciach opublikowanych przez Małgorzatę Rozenek-Majdan dominują liczne lampki choinkowe, które rozświetlają eleganckie wnętrza jej okazałego domu. Również trudno przeoczyć sporych rozmiarów figury baśniowego Dziadka do Orzechów. Wszędzie można dostrzec iglaste gałązki, pięknie przystrojone świecidełkami. Gdzie wzrokiem nie sięgnąć, tam na każdym kroku widać pierwszorzędne girlandy i świąteczne akcenty.

Święta u Majdanów

Także nie sposób zignorować rozłożystą choinkę - stojącą w salonie - która jest "skąpana" w blasku lampek i czerwono-białych ozdób. Można śmiało rzec, że tegoroczne drzewko bożonarodzeniowe u Majdanów jawi się w barwach narodowych. Zdecydowanie, gwiazdkowy wystrój posiadłości "Perfekcyjnej Pani Domu", nie dość, że prezentuje się doskonale, to jeszcze jest efektowny i nadaje surowym wnętrzom rodzinnego ciepła.

Reklama

"U nas już świątecznie #dzidziuśmajdana zachwycony swoim #winterwonderland. W tym roku tematem przewodnim były zabawki, to była jedyna szansa, żeby odwrócić uwagę Henia od choinki. Kocham czas świąt i chłopcy przejęli to po mnie, a Radosław wszystkiemu cierpliwie się przygląda... Świętowanie czas zacząć!" - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Majdanowie: Celebrycka rodzina

Małgorzata Rozenek-Majdan to polska prezenterka i osobowość telewizyjna. Z wykształcenia prawniczka. W latach 2012-2014 prowadziła słynny program "Perfekcyjna pani domu", dzięki któremu zyskała największy rozgłos. Wcześniej celebrytka była żoną aktora Jacka Rozenka, a od 2013 roku jest związana z Radosławem Majdanem. Para ma ponad rocznego synka Henryka.

Radosław-Majdan to polski piłkarz, występujący na pozycji bramkarza, jest także osobowością medialną. Wraz z żoną, w 2016 roku, wziął udział w programie rozrywkowym "Azja Express" oraz reality show "Iron Majdan".

Zobacz również:

"Jeden z dziesięciu": Skandal? Widzowie grzmią!

Szczere słowa Stuhra. "Byłem upodlony, pijany i leżałem na ziemi"

Jej śmierć wstrząsnęła Polską. Co naprawdę się stało?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy