Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan: Nowa jakość

Od jesieni Małgorzata Rozenek-Majdan będzie namawiać Polki do zmian, nie tylko związanych z wyglądem. Nowy program to jednak nie wszystko, prezenterka już bowiem myśli o kolejnych ramówkach. Prowadzi nawet zaawansowane rozmowy na temat kolejnych formatów, których miałaby być gospodynią. Prezenterka twierdzi, że ma jeszcze wiele marzeń zawodowych, a jej pomysły wprowadziłyby nową jakość do polskiej telewizji.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma już pomysły na kolejne programy ze swoim udziałem

Wiosną Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem Radosławem była gwiazdą reality show "Iron Majdan". Obecnie przyszedł czas na nową produkcję - jesienią na antenie stacji TVN zadebiutuje program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". Jego gospodyni przeprowadzać będzie metamorfozy kobiet, jednak w sposób całkowicie inny niż w "Projekcie Lady". Uczestniczące w programie panie będą bowiem towarzyszyć Małgorzacie Rozenek-Majdan w jej codziennym życiu, zarówno prywatnym, jak i zawodowym.

Reklama

- To jest program, który będzie namawiał kobiety do zmian, będzie dawał im taką możliwość, ale nie tylko do tych zmian zewnętrznych, lecz także do tych zmian wewnątrz, tych tak naprawdę najważniejszych - mówi prezenterka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Castingi do programu "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" ruszyły pod koniec lipca. Na antenę TVN wkrótce wróci również "Projekt Lady", na co Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo się cieszy. Kolejne produkcje, nawet te nowe, nie wyczerpują jednak zawodowych ambicji gwiazdy. Twierdzi, że ma jeszcze wiele marzeń, które zamierza zrealizować, uwielbia bowiem swoją pracę i traktuje ją jako życiową pasję.

- Mam nawet kilka takich programów, o jednym już bardzo poważnie rozmawiam w związku z przyszłą ramówką. Wszystko, nie ukrywam, zależy od mojej sytuacji osobistej i to na tym się teraz najwięcej skupiam - przyznaje Rozenek-Majdan.

Gwiazda twierdzi, że ogląda telewizje z różnych części świata i stamtąd czerpie inspirację do nowych projektów. Uważa, że w polskiej telewizji jest jeszcze wiele do zrobienia, a ona ma konkretne pomysły na wymarzone programy. Szczegółów nie zamierza jednak zdradzać. - Nie chciałabym tych pomysłów tak rzucać, natomiast na pewno byłyby czymś nowym w polskiej telewizji - podsumowuje Rozenek-Majdan.

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy