Reklama

Reklama

Maja Hirsch zmysłowo w bikini

Maja Hirsch opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które rozgrzało Internet! Aktorka doskonale znana widzom serialu: "BrzydUla 2" pokazała się bowiem w stroju kąpielowym, który subtelnie podkreślił jej wdzięki. "Niesamowita i kusząca" - brzmi jeden z wielu komplementów, jakie znalazły się w sekcji komentarzy.

Maja Hirsch na planie serialu "BrzydUla"

Maja Hirsch z pewnością nie narzeka na nudę! W ostatnich miesiącach jej życie zawodowe wypełniała m.in. praca na planie serialu "Brzydula 2", w którym aktorka wciela się w postać przebiegłej Pauliny Febo. Była partnerka Marka Dobrzańskiego (w tej roli Filip Bobek) już w pierwszej części zasłynęła m.in. z dość trudnego charakteru oraz iście włoskiego temperamentu.

Prywatnie Maja Hirsch stanowi zupełne przeciwieństwo serialowej bohaterki, a widzowie wprost ją uwielbiają! Świadczyć mogą m.in. pozostawiane przez nich dowody sympatii, jakimi są pochlebne komentarze w mediach społecznościowych. Sama Hirsch dba z kolei o to, by jej instagramowy profil był często aktualizowany, tym samym dzieląc się z fanami cząstką swojego życia.

Reklama

Ostatnio 43-letnia gwiazda opublikowała dość śmiały kadr, na którym pozuje odziana w dwuczęściowy strój kąpielowy. Chociaż sam post dotyczy pewnego produktu, to trudno oderwać wzrok od prezentującej go Hirsch.

Jak na takie zdjęcie Mai Hirsch zareagowali internauci? Oczywiście lawiną komplementów! "Masz piękną figurę. Super wyglądasz. Milo się na Ciebie patrzy", "Ale ty przepięknie wyglądasz!! Zawsze taka przepiękna!!!!", "Niesamowita i kusząca", "Co za figura!" - pisali fani.

Jak widać, Maja Hirsch rozpieszcza swoich fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki "BrzydUli 2" z jej udziałem. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie serial powróci do TV z kolejnymi epizodami, ale pewne jest, że w życiu głównych bohaterów sporo się wydarzy! Czekacie na powrót serialu?

Sabina Obajtek

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maja Hirsch

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje