Reklama

Reklama

Maja Bohosiewicz spędza z rodziną majówkę w Dubaju

Aktorka, celebrytka i influencerka, ogłosiła na Instagramie, że na długi majowy weekend wybrała się do kurortu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Oficjalnie i jakby na złość Polakom, którzy muszą kombinować, jak omijać przepisy, żeby odpocząć nad Zegrzem czy w Mikołajkach.

Młodsza siostra Soni Bohosiewicz w pełni korzysta z uroków życia. Nawet w czasie pandemii koronawirusa. Na swoim profilu instagramowym wstawiła zdjęcie, na którym widać jak ubrana na biało, przemierza z rodziną lotnisko w Dubaju. Lekko tym zaskoczyła fanów, bo choć co prawda już w poniedziałek napisała, że wyjeżdża i to na cały tydzień, to sugerowała, że być może nie zabierze dzieci, bo jedno z nich nie ma paszportu.

Jedno z pytań pod wpisem dotyczyło właśnie kwestii "załatwiania" tego dokumentu w tak krótkim czasie. Bohosiewicz odpowiedziała lakonicznie, że udało się, bo: "nie było innej opcji".

Na kolejnym zdjęciu aktorka pokazała już plażę. A właściwie muszelki, które ułożyła sobie na palcu w fantazyjną kompozycję. Pod zdjęciem zadała pytanie: "Spamować wakacyjnie czy nie wkurzać?" Większość fanów domagała się, by gwiazda relacjonowała swój wyjazd, choć pojawiły się też głosy, że mogłaby odpocząć od Instagrama i spędzić czas z rodziną, skoro udało im się mimo perturbacji wyjechać razem.

Reklama

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy