Reklama

Reklama

"Magia nagości. Polska": Będzie druga edycja

Stacja Zoom TV planuje drugą edycję kontrowersyjnego show "Magia nagości. Polska" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Beata Olga Kowalska na planie "Magii nagości"

Premierowy sezon programu "Magia nagości. Polska" emitowany był od 3 września do 1 października na antenie Zoom TV. Średnia widownia emisji cyklu wyniosła 229 tys. osób - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Wynik był na tyle zadowalający, że podjęto już decyzję o produkcji drugiego sezonu show, który zadebiutuje w ramówce stacji w 2022 roku.

"Magia nagości": Tylko dla dorosłych widzów

Dyrektor programowy Zoom TV, Rafał Freyer, mówił przed premierą w rozmowie z portalem Noizz, że mimo iż z racji tematyki "Magia nagości" przeznaczona jest dla dorosłych widzów, pokazuje nagość w absolutnie naturalny sposób.

Reklama

"Program nie jest jednak wulgarny czy obsceniczny, a nagość prezentuje w sposób naturalny i aseksualny. Chcę podkreślić, że działamy zgodnie z polskim prawem, czyli zgodnie z ustawą o radiofonii i telewizji. 'Magia nagości. Polska' jest wyraźnie oznaczona jako program tylko dla widzów dorosłych (kategoria 18+) i zgodnie z obowiązującymi przepisami emitujemy go tylko po godzinie 23" - wyjaśnił.

"Magia nagości. Polska" to show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich... nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

"Zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie widzom polskiej edycji show 'Magia nagości' mając na uwadze ogromną popularność zagranicznych edycji. Wierzymy również, że program ten niesie ze sobą ważne wartości. Podkreśla, że każdy z nas ma inne postrzeganie piękna i udowadnia, że każdy człowiek jest atrakcyjny. Liczymy na to, że program będzie w naszym kraju ważnym głosem w dyskusji na temat pozytywnego postrzegania naszych ciał i samoakceptacji" - mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Czytaj więcej! "Magia nagości": Najodważniejszy program w historii telewizji?

"Magia nagości": Kto prowadzi show?

Show poprowadziła znana z serialu "Ranczo" aktorka Beata Olga Kowalska.

"Na początku trochę się wahałam. W końcu 'Magia nagości' to jeden z najodważniejszych programów w historii telewizji, a ja jestem aktorką teatralną. Program znałam. Nie jest dla mnie obrazoburczy, ale... Zwyciężyła ciekawość, chęć sprawdzenia się w nowej roli, potrzeba zrobienia czegoś innego, a nawet szalonego" - Kowalska przyznała w jednym z wywiadów.

Program cieszy się dużą popularnością wśród widzów w innych krajach. Oprócz Polski format sprzedano już do takich państw, jak Dania, Finlandia, Niemcy, Rosja i Włochy. Od marca 2019 roku zagraniczne edycje "Magii nagości" emituje również Zoom TV. Dotychczas kanał zaprezentował widzom odcinki edycji brytyjskiej, duńskiej i niemieckiej, na swoją premierę w Zoom TV czeka wersja fińska.INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje