Reklama

Magdy Mołek droga do szczęścia

Magda Mołek miłość życia spotkała dopiero po trzydziestce. Przystojny prawnik, którego poznała u znajomych, wywrócił jej świat do góry nogami. Rozstała się z poprzednim partnerem. W lutym wyszła za mąż. Latem przyjdzie na świat jej dziecko.

Jest kobietą, która lubi mieć życie poukładane. Nawet gdy przychodzą kryzysy i przełomy, zawsze wychodzi z nich obronną ręką. Dzięki temu można ją zaliczyć do osób spełnionych.

Reklama

19 lutego powiedziała "tak" 32-letniemu Maciejowi Taborowskiemu, doktorowi prawa, wykładowcy UW. Magda Mołek i przystojny adiunkt poznali się przez znajomych. Maciej zauroczył dziennikarkę, choć ta nie jest osobą, która działa pod wpływem impulsu. A jednak!

Czuła, że jej związek z realizatorem dźwięku Remigiuszem Kasztelnikiem wypalił się. A widziała, że młody prawnik oszalał na jej punkcie. Szybko podjęła decyzję o rozstaniu.

Latem Magda i Maciej byli już parą. Mołek wie, że ma jedno życie i szkoda czasu na trwanie w związku, który nie rokuje. Wiedzę tę przypłaciła kilkoma bolesnymi lekcjami.

Pod koniec lat 90. była związana z Remikiem Maścianicą, producentem z TVN-u. Myślała, że właśnie z nim ułoży sobie życie, ale porzucił ją dla córki właściciela stacji - Sandry Walter. Sytuacja zbiegła się z utratą pracy - zamknięto RTL.

Mołek została w wynajętym mieszkaniu, z samochodem na utrzymaniu, bez środków do życia. Nie trwało to długo. Pracę znalazła w telewizji Puls. Po dwóch latach podpisała kontrakt z TVP. Wtedy stała się wielką gwiazdą.

Początkowo prowadziła "Kawę, czy herbatę?", również wielkie imprezy, takie jak festiwale w Opolu i Sopocie. Aż wypatrzyła ją TVN . Porzuciła publiczną telewizję, podpisując gwiazdorski kontrakt.

Rozkwitło również jej życie osobiste. Wyszła za mąż za biznesmena Daniela Lewczuka. Wydawał się idealnym partnerem na życie - zaradny i stabilny. Myślała, że da jej również emocjonalne poczucie bezpieczeństwa. Rzeczywistość okazała się inna. W 2005 r. byli już po rozwodzie.

Wtedy u jej boku pojawił się kolega z pracy - Remigiusz Kasztelnik. Wybudowali dom, starali się o dziecko. I choć nie był to zły związek, pełen zawodów i łez, okazał się nie tym na całe życie.

Wkrótce przyjdzie na świat upragnione dziecko dziennikarki i jej drugiego męża. Maciejowi zaufała i pokochała go dojrzałą miłością. Wierzy, że tym razem tak już zostanie.

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek | życia | ślub | dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje