Reklama

Reklama

Magdalena Ogórek prowadzącą "Studio Polska"

Magdalena Ogórek i Jacek Łęski zostaną nowymi prowadzącymi program "Studio Polska" na antenie TVP Info.

Magdalena Ogórek i Jacek Łęski zostaną nowymi prowadzącymi program "Studio Polska" na antenie TVP Info.
Magdalena Ogórek /AKPA

"Studio Polska" to program publicystyczny, którego pomysłodawcą jest Macej Pawlicki. Format zadebiutował na antenie TVP Info wiosną 2015. Emitowany w sobotnie wieczory show ma formę realizowanej na żywo debaty z aktywnym udziałem publiczności.

Pod koniec stycznia w "Studio Polska" jego prowadzący Maciej Pawlicki odczytał informację, że funkcjonariusze Urzędu Ochrony Państwa zatrzymali posła Ryszarda P., przewodniczącego partii Nowoczesna. Powiedział, że prokuratura postawiła mu zarzut szpiegostwa na rzecz obcego państwa, jest domniemanie, że chodzi o Rosję; dodał też, że trwa posiedzenie Prezydium Sejmu w sprawie immunitetu posła Ryszarda P. Po chwili wyjaśnił, że tak właśnie wygląda fabrykowanie informacji i wyraził nadzieję, że nikt mu nie uwierzył. Tematowi temu miał być poświęcony program "Studio Polska".

Reklama

W czwartek, 2 lutego, Pawlicki poinformował na Twitterze, że prezes TVP, Jacek Kurski, odsunął go od prowadzenia programu.

W ubiegłym tygodniu "Studio Polska" nie pojawił się ramówce TVP Info.

Była prezydencka kandydatka, Magdalena Ogórek, zadebiutowała na antenie TVP Info w listopadzie ubiegłego roku jako współprowadząca program "W tyle wizji". Jacek Łęski prowadzi program "Chodzi o pieniądze"w TVP1. Duet zadebiutuje w "Studio Polska" w sobotę, 11 lutego.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek

Reklama

Reklama

Reklama