Reklama

Magdalena Lamparska dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca"

Magdalena Lamparska wciela się w postać Alicji Szumil, kobiety przed laty niesłusznie skazanej na dożywocie za rzekome zamordowanie swojego męża. O tym, że aktorka przygotowuje się do tej roli, świadczyły zdjęcia, jakie publikowała pod koniec 2019 roku w swoich mediach społecznościowych.

Magdalena Lamparska jest na planie serialu "W rytmie serca" od niedawna

Pokazywane na Instagramie zdjęcia wzbudziły ogromną ciekawość fanów Magdaleny Lamparskiej.

Reklama

Widać na nich było, że aktorka siedzi w celi więziennej, a ucharakteryzowana jest tak, że trudno ją rozpoznać. Gwiazda nie zdradziła wtedy jeszcze, jaką rolę gra i w jakim projekcie

Zrobiła to dopiero na początku stycznia, kiedy wyznała, że wkrótce będzie ją można oglądać w emitowanym na antenie Polsatu serialu "W rytmie serca".

Pierwszy odcinek z udziałem Lamparskiej trafił na antenę we wtorek, 14 stycznia. Sądząc po reakcji fanów aktorki zarówno ona, jak i charakteryzatorzy pracujący przy tym serialu, dobrze wykonali swoją pracę. Na Instagramie gwiazdy wiele osób pisało bowiem, że rozpoznanie Lamparskiej w roli Alicji Szumil nie było łatwe.

"Ja poznałam tylko po głosie" - napisała pod zdjęciem aktorki jedna z internautek.

Magdalena Lamparska jest na planie od niedawna. Była na urlopie z mężem i synkiem w słonecznej Kalifornii.

"To nie jest wcale takie proste wrócić do pracy. Też tak macie? Moja wyobraźnia leży jeszcze na plaży" - pisała we wtorek do fanów.


PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Lamparska | W rytmie serca (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje