Reklama

Reklama

Magdalena Cielecka: Chyłka stoczyła się na dno

Tej jesieni na wielbicieli serialu o przygodach mecenas Joanny Chyłki czeka istna uczta. Na antenie TVN widzowie będą mogli oglądać drugi sezon tej produkcji pt. "Kasacja", a na platformie Player.pl zadebiutuje jej trzecia odsłona - "Rewizja", która była realizowana w czasie pandemii. "Chyłka stoczyła się na dno" - Magdalena Cielecka uchyla rąbka tajemnicy w kwestii tego, co dzieje się u bohaterki serialu.

Magdalena Cielecka znów wciela się w Joannę Chyłkę

"Chyłka" była pierwszym serialem TVN, przy którym wznowiono prace po przerwie wymuszonej przez pandemię. "Zaczęliśmy zdjęcia w lutym 2020 roku. Pandemia nas zatrzymała w połowie marca, po raptem 10 dniach zdjęciowych. Wróciliśmy na plan 2 czerwca. W reżimie sanitarnym oczywiście" - powiedziała podczas konferencji ramówkowej stacji TVN odtwórczyni tytułowej roli Magdalena Cielecka.

Aktorka zdradziła też, jak wygląda praca na planie w nowych warunkach. "Korzystaliśmy z masek i przyłbic. Bywało to uciążliwe, bo jest gorąco, bo musimy wyraźniej i głośniej do siebie mówić. Codzienne mierzona była temperatura. Wszystko trochę dłużej trwało. Piony na planie też musiały pracować trochę osobno, nie jesteśmy wszyscy razem. Ale pracowaliśmy, bo wszyscy bardzo potrzebowali powrotu do pracy i do normalności. Takiej wiary w to, że świat dalej funkcjonuje i nasza praca jest ciągle komuś potrzebna" - powiedziała.

Reklama

Cielecka przyznała też, że w "Rewizji" grana przez nią postać będzie przeżywać trudny czas. "Chyłka stoczyła się na dno. Mierzy się ze swoimi demonami i uzależnieniami - dużo pije. Przede wszystkim, jest zdegradowana jako prawniczka, a jej reputacja leży. (...) Ponieważ w jakimś sensie doszła do takiego momentu, że nie ma nic do stracenia, więc ryzykuje bardzo mocno" - opowiedziała aktorka. Warto dodać, że mecenas Chyłka zostanie w "Rewizji" zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa.

Serial "Chyłka. Kasacja" będzie można oglądać od wtorku, 1 września, na antenie TVN. Daty premiery trzeciego sezonu serialu na platformie Player na razie nie ujawniono.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama