Reklama

Reklama

Magdalena Boczarska: "To mój ósmy mąż"

Magdalena Boczarska opublikowała zdjęcie, na którym jest w białej sukni. Pod spodem zamieściła brzmiący dość zaskakująco opis. "Policzyłam, że to mój ósmy mąż" - napisała. "Recydywistka" - komentuje Agnieszka Woźniak-Starak.

Aktorka znana z filmów "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy "Różyczka" zaskoczyła swoich fanów, nieoczekiwanie chwaląc się w mediach społecznościowych "ślubnym" zdjęciem. Na fotografii Magdalena Boczarska jest w białej sukni, na głowie ma welon, a w ręku trzyma bukiet. Obok stoi kolega z branży, aktor Grzegorz Damięcki.

"Policzyłam, że Grzesio Damięcki to mój ósmy mąż. Boże, jak do tego doszło?!" - napisała pod kadrem, który wywołał niemałe poruszenie.

Magdalena Boczarska: Ósmy ekranowy mąż

Wkrótce pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy.
"Pamiętałaś o mnie? My dwukrotnie..." - postanowił przypomnieć Piotr Adamczyk. "Piotruś, no przecież! Latami czekam na trzeci, bo dwa pierwsze trudno zaliczyć do udanych" - odpowiedziała mu "panna młoda".

Reklama

"Recydywistka!" - skomentowała zaś Agnieszka Woźniak-Starak. "Patrz ją! Jaka wybredna" - dodała Magda Steczkowska.

Jak nietrudno się domyślić, udostępnione przez Magdalenę Boczarską zdjęcie pochodzi z planu filmowego, a większość zamieszczonych pod nim komentarzy jest utrzymana w prześmiewczym tonie. Nie wszyscy internauci zdali sobie jednak z tego od razu sprawę. Niektórzy na początku dali się "nabrać" aktorce, która prywatnie od wielu lat jest w szczęśliwym związku.

Czytaj więcej! Magdalena Boczarska topless. Aktorka się tłumaczy!

Magdalena Boczarska: Kto jest jej partnerem?

Magdalena Boczarska od 2014 roku jest związana z Mateuszem Banasiukiem, 35-letnim aktorem znanym telewidzom przede wszystkim z serialu "Pierwsza miłość". Para w 2017 roku doczekała się syna Henryka. Także aktor Grzegorz Damięcki, którego Boczarska nazwała swoim "ósmym mężem", ma własną rodzinę.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje