Reklama

Reklama

Magda Gessler: Kosztowny prezent od ukochanego

Kolejna edycja "Kuchennych rewolucji" została nagrana i będzie emitowana w TVN od połowy lutego, więc Magda Gessler może się na razie zająć pielęgnowaniem rodzinnych relacji. Kilka dni temu cieszyła się z "życzeń" z okazji Dnia Babci, które "złożyła" jej trzymiesięczna wnuczka Nena na filmie przesłanym przez Larę Gessler. Oprócz tego restauratorka hucznie świętowała urodziny męża Waldemara Kozerawskiego. Teraz Magda Gessler pokazała, że ukochany podarował jej z tej okazji złotą obrączkę.

Miłość kwitnie...

Urodziny swojego męża Waldemara Kozerawskiego restauratorka uczciła wyjątkową niespodzianką. Namówiła słynną wokalistkę Urszulę Dudziak do tego, by nagrała film, na którym śpiewa Kozerawskiemu "Happy Birthday to You...". Niezwykłe wykonanie Gessler oczywiście pokazała na Instagramie.

Teraz opublikowała tam również zdjęcie podarunku, który ona dostała od męża. Gwiazda TVN otrzymała od ukochanego złotą obrączkę luksusowej marki biżuteryjnej. "Na zdjęciu widnieje obrączka, którą ostatnio dostałam od Waldka. Nie mogę się na nią napatrzeć. Dziękuję Ci bardzo, Walduś" - napisała wzruszona Gessler.

Reklama

O tym, jak bardzo Gessler się cieszy z tego prezentu, świadczy fakt, że poświęciła mu kolejny wpis na Instagramie. Restauratorka wrzuciła zdjęcie, na którym dokładnie widać detale obrączki, a jeden z hasztagów, którymi opatrzyła post, to skierowane do Waldemara wyznanie: #kochamcie. Od razu widać, że między Magdą Gessler i Waldemarem Kozerawskim miłość niezmiennie kwitnie, mimo że na co dzień dzielą ich tysiące kilometrów. On mieszka w Toronto, gdzie prowadzi klinikę medycyny estetycznej, a ona w Warszawie.

Obrączka, z której tak bardzo cieszy się restauratorka, to model vintage, więc trudno ustalić jej cenę, ale nowe modele tej marki biżuteryjnej kosztują minimum 4000 złotych. Radość restauratorki ze spotkania z ukochanym oraz wyjątkowego prezentu zauważyli też internauci. "Pięknie Pani wygląda, szczęście wypisane w spojrzeniu" - napisała jedna z nich pod zdjęciem prowadzącej "Kuchenne rewolucje".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy