Reklama

Reklama

Maciej Musiał w "The Voice of Poland"?

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z nominowanej do Telekamery "Tele Tygodnia" "rodzinki.pl", stoi przed nie lada wyzwaniem! Najprawdopodobniej to właśnie on będzie przeprowadzał relacje zza kulis programu "The Voice of Poland" i rozmawiał na żywo z uczestnikami show telewizyjnej Dwójki.

Trwają poszukiwania młodych i utalentowanych osób, które już od marca walczyć będą o zwycięstwo w drugiej edycji programu TVP 2 "The Voice of Poland".

Fani show zastanawiają się, jakie gwiazdy zasiądą tym razem w fotelach zarezerwowanych dla jurorów i czy gospodynią programu zostanie - jak plotkuje się od kilku tygodni - żona Piotra Adamczyka, czyli Andrzeja Zawadzkiego z "Przepisu na życie", Kate Rozz.

Jest już prawie pewne, że relacje zza kulis, które w pierwszej edycji przeprowadzał Mateusz Szymkowiak, tym razem przypadną w udziale kończącemu za kilka dni 18 lat Maciejowi Musiałowi.

Reklama

Na razie producenci show i sam Maciek nie potwierdzają oficjalnie tej informacji, ale wiadomo, że młodziutki aktor robiący coraz większą karierę jest dzięki udziałowi w serialu telewizyjnej Dwójki jedną ze sztandarowych twarzy stacji i jego udział w "The Voice of Poland" z całą pewnością przyczyniłby się do wzrostu popularności tego programu. Gdyby sprawdziły się doniesienia prasowe o nowym zadaniu Maćka, uwielbiany przez nastolatki serialowy Tomek Boski z "rodzinki.pl" będzie na żywo rozmawiał z uczestnikami programu i relacjonował wszystko to, co dzieje się za kulisami studia, w którym młodzi wokaliści walczyć będą o miano Najlepszego Głosu w Polsce.

Jak myślicie, czy Maciej Musiał sprawdzi się w roli szalejącego reportera? Zanim się o tym przekonamy, wciąż możemy głosować na "rodzinkę.pl" w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia".

Wejdź na stronę telekamery.pl!

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: tomek | mus | na żywo | serial | aktor | TVP 2 | Rodzinka.pl | Maciej Musiał | The Voice Of Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy