Reklama

"M jak miłość": Zduński aresztowany!

Wkrótce Paweł (Rafał Mroczek) zostanie wzięty za zabójcę kierowcy TIR-a (Paweł Ferens), który wcześniej zgwałcił Jankę (Joanna Osyda). Efekt? Trafi za kratki!

Po powrocie z USA Janka przez przypadek usłyszy rozmowę Pawła z policjantem Staszkiem (Sławomir Holland), z której dowie się, że gwałciciel opowiadał w bistro o wędkowaniu nad Zalewem Zegrzyńskim, gdzie podobno ma domek.

Reklama

Pod wpływem emocji postanowi natychmiast działać. Weźmie broń i autem pożyczonym od Marka (Kacper Kuszewski) pojedzie szukać zwyrodnialca, który ją napadł. Zduński ruszy śladem kuzynki, ale będzie miał kilka minut opóźnienia w stosunku do niej.

Świadkami tego będziemy w 1015. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek, 5 listopada).

Oko w oko z gwałcicielem

Tymczasem zdesperowana dziewczyna odnajdzie bandytę. Trafi na niego po rozmowie z właścicielem lokalnego sklepu dla wędkarzy. Gdy spotkają się oko w oko, dojdzie między nimi do krótkiej walki.

Jance zabraknie odwagi, by zastrzelić swojego oprawcę. Podczas szamotaniny straci pistolet. Na brzegu zdąży jeszcze trącić gwałciciela kijem, a ten - wpadając do wody - uderzy głową w kamień i pożegna się z życiem. Przerażona Janka zdecyduje się na ucieczkę.

Przyłapany na gorącym uczynku

Chwilę potem na miejscu tragicznego zdarzenia pojawi się Paweł. Podejdzie do zwłok, a następnie podniesie broń, która upadła kuzynce... I w tym momencie przyjedzie policja. Paweł Zduński zostanie aresztowany. Trafi za kratki jako... podejrzany o morderstwo, na dodatek przyłapany na gorącym uczynku!

Wiadomość o aresztowaniu Pawła załamie całą rodzinę Mostowiaków. Sprawą natychmiast zajmą się Piotrek (Marcin Mroczek), Budzyński (Krystian Wieczorek) i Werner (Jacek Kopczyński). Niestety, okażą się bezsilni, bo dowody winy Pawła będą wyjątkowo mocne. Budzyński szanse na uniewinnienie Zduńskiego oceni zaledwie na 20 - 30 procent.

A co z Janką? Unikając spotkania z Mostowiakami, zostawi auto Marka, zabierze swój paszport oraz pożyczone wcześniej od Lucjana (Witold Pyrkosz) pieniądze i ucieknie do Londynu...

Czy prawda wyjdzie na jaw? Czy Paweł Zduński zostanie uniewinniony?

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje