Reklama

"M jak miłość": Zdradzane siostry

Małżeństwo Marty i Andrzeja przeżywa kryzys. Budzyński coraz częściej spotyka się z Sonią, a zazdrość żony rośnie. W tym samym czasie w USA dojdzie do tragedii.

Wojciechowska (Dominika Ostałowska) zacznie dostrzegać, że w jej związku z Budzyńskim (Krystian Wieczorek) nie układa się najlepiej. Opowie o swoich obawach Marii (Małgorzata Pieńkowska), a siostra spróbuje ją pocieszyć. - Jeszcze kilka lat temu miałabyś prawo się niepokoić. Ale Andrzej bardzo się zmienił - powie z przekonaniem Rogowska.

Reklama

Tymczasem Budzyński znowu zobaczy się z Sonią (Marta Król) i zacznie ją uwodzić. - Bardzo lubię z tobą rozmawiać. Nie wiem, może będę tego żałował, ale czy moglibyśmy od czasu do czasu spotkać się gdzieś na kawie? - zapyta.

Natomiast w Ameryce rozegra się tragedia. Michał Łagoda (Paweł Okraska), który po wypadku samochodowym trafił do szpitala w Los Angeles, będzie walczył o życie. Niestety, lekarzom nie uda się go uratować. Rogowska przeżyje szok.

Prawnik brata przekaże jej kolejną informację, tym razem dotyczącą Małgosi (Joanna Koroniewska). Okaże się, że w wyniku wypadku poroniła, ale nie poniosła innych większych obrażeń. Tuż po śmierci Michała na własne życzenie wypisała się ze szpitala i ślad po niej zaginął.

Marię czekają jeszcze inne przykre niespodzianki. Do Polski wróci jej mąż (Robert Moskwa). Ale pierwsze kroki skieruje nie do domu, tylko do Teresy (Dominika Łakomska), swojej kochanki. Kobieta zażąda, by wreszcie przyznał się Marii, że mają romans oraz zostawił żonę!

- Kiedy jej powiesz? - będzie nalegać. - Przecież wiesz, jak wygląda sytuacja. Teraz nie mogę! To nie jest dobry moment! - odpowie Rogowski. - A nie boisz się, że Marysia i tak się dowie? Bo na przykład ktoś nas zobaczy? - dalej będzie naciskać Teresa.

I rzeczywiście tak się zdarzy. Budzyński zauważy ich w kawiarni, ale obieca Rogowskiemu, że nic nie powie Marii o jego zdradzie. W końcu sam ma sekret przed jej siostrą...

BM

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje